Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Letní Letná

Praha 7, Letenské sady, 17000

zpět na výpis
   
Letní Letná

Každý rok se posledních čtrnáct dní na konci srpna jindy osiřelý kout parku na Letné rozzáří magickou atmosférou nového cirkusu a divadla.

Telefon:605321906
Kategorie: kultura|divadla

Letos od 18. srpna do 3. září.

Jediný tuzemský festival, který systematicky uvádí nejlepší soubory tzv. nového cirkusu, uměleckého směru, který kombinuje cirkusové dovednosti s divadelní poezií. 

Letní Letná je divadelní událostí nejen v rámci Prahy, ale celé České republiky, o čemž svědčí nejen zájem diváků, ale řada zpráv, pozitivních recenzí a dalších ohlasů v mediích.

Program Letní Letné tvoří během čtrnácti dnů přes 90 představení: až 5x denně pohádky, večer pak pro dospělé, festivalová škola pro děti, dílny cirkusových i uměleckých dovedností, koncerty, diskuse či představení pod širým nebem zdarma. Letní Letná je místo, kam přicházejí a kde se scházejí lidé, aby se naladili na pozitivní vlnu a domů si odnášeli magické a nezapomenutelné zážitky. 

Letní Letná probíhá za podpory Hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Městské části Prahy 7 a řady dalších partnerů pod záštitou primátora hl. m. Praha.

Letenské sady
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: