Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka

Praha 4, Předškolní 420/5, 14800

zpět na výpis
 
Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka je dynamicky se rozvíjející orchestr současnosti. Zaměřuje se především na filmovou a muzikálovou hudbu.

Telefon:702970333
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka je jedním z dynamicky se rozvíjejících orchestrů současnosti, který svou věrnou a působivou interpretací hluboce oslovuje své posluchače. Byl založen v červenci roku 2016 Michalem Zeidlerem a Daliborem Havlíčkem. Michal Zeidler zastává v orchestru pozici koncertního mistra. Uměleckým vedoucím je dirigent Dalibor Havlíček. Cílem tohoto mladého symfonického hudebního tělesa je pokud možno přesně zachovat původní charakter hraných děl věrnou a vytříbenou interpretací. Oba zakladatelé se svému orchestru věnují s vysokým nasazením a s precizností jim vlastní, a to jak v činnosti koncertní, tak vzdělávací. Jedním z výrazných mezníků v dosažení tohoto cíle se stal významný a koncertně velmi úspěšný rok 2018, kdy do repertoáru začala být zahrnována vedle filmové a muzikálové hudby také hudba klasická. Navíc orchestr v tomto roce začal spolupracovat se sólovými zpěváky a pěveckými sbory.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: