Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Divadlo Procity

Praha 6, Srbska 1, 16000

zpět na výpis
Divadlo Procity

Nezávislá umělecká platforma s vášní pro současnou dramatiku. Zpracovává témata, která „hýbou“ společností s kritickou reflexí současného světa.

Telefon:732448729
Kategorie: kultura|divadla

Dramaturgie Divadla Procity cílí na aktuální texty v české i světové podobě a podporuje vznik nových autorských textů. Vedle divadla a premiér výrazných autorských inscenací se věnuje vzdělávání v oblasti scénického umění, pořádáním kurzů herectví a improvizace. Divadlo Procity rozvíjí alternativní a komorní divadelní formy, jako je třeba projekt bytového divadla v Dejvicích, které je jejich stálou scénou.

Divadlo Procity působí na pražské divadelní scéně od roku 2016 a je tvořeno skupinou kreativních osobností, jejichž cílem je tvořit multižánrové prostředí pomocí hraničních divadelních forem a interaktivních performativních žánrů rozvíjející současné podoby divadla.

Srbska 1
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: