Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pragovka Gallery

Praha 9, Kolbenova 923/34, 19000

zpět na výpis
 
Pragovka Gallery

Pragovka Gallery a The White Room jsou uměleckým inkubátorem a laboratoří (foto kredit: Marcel Rozhoň)

Telefon:725806119
Kategorie: kultura|galerie

Od roku 2010 se prostory tzv. haly E na Pragovce pronajímají jako umělecké ateliéry, v současnosti je zde usídlená necelá stovka umělců.

Návštěvy uměleckých ateliérů a příležitostné výtvarné akce z minulých let podnítily vznik živého multikulturního centra, které poskytuje inspirativní prostředí pro spolupráci i prostor pro plodnou výměnu myšlenek mezi různými uměleckými uskupeními.

Pragovka Gallery a The White Room jsou uměleckým inkubátorem a laboratoří. Galerie jsou otevřeny širokému spektru profesionálního umění napříč ČR i zahraničím, primárně však dává přednost současnému českému umění, samostatným výstavám začínajících umělců, výstavám uměleckých skupin, ateliérovým výstavám i kurátorským projektům. 

Kolbenova 923/34
Praha 9, 19000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: