Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Artpark

Praha 1, Alšovo nábřeží 12, 11000

zpět na výpis
Tip
Artpark

Edukační centrum Galerie Rudolfinum. Pod vedením lektorů zde pravidelně probíhají doprovodné programy a workshopy.

Telefon:+420770149430
Kategorie: kultura|pro děti|Zábava, Kreativita

Artpark – edukační a relaxační projekt Galerie Rudolfinum

Společně se zahájením výstavy NAVE v Galerii Rudolfinum byla otevřena nová podoba Artparku, edukačního a relaxačního projektu Galerie Rudolfinum.

 

Těšit se můžete na velkoformátovou, interaktivní Mapu Galerie Rudolfinum, která vznikla jako navigační prostor pro všechny, kdo se chtějí zorientovat ve světě současného umění. Najdete v ní myšlenkové směry, které byly pro uvažování a uměleckou tvorbu posledních let zásadní a které se projevily i ve výstavách, jež jsou v Galerii Rudolfinum pořádány od jejího založení v roce 1994. Každý proud obsahuje zásadní umělce a počiny, jejichž rozřazení slouží pouze jako pomůcka k orientaci v množství výtvarných postupů a myšlenek. 

 

Novou součástí prostoruje také závěsná, mobilní sedací souprava, díky které si můžete čas trávený v Artparku – kreslení si s dětmi, pročítání volně přístupných publikací z Knihovny Galerie Rudolfinum nebo prohlížení Mapy Galerie Rudolfinum – zpříjemnit ještě víc. Volně k zapůjčení jsou vám také výtvarné potřeby, papíry, Ateliérovky – ilustrované pracovní listy, jejichž cílem je inspirovat děti i rodiče k vlastní umělecké tvorbě, stavebnice a mnoho dalšího. Artpark tak aspiruje na poskytnutí prostoru pro nerušené bádání, hru i odpočinek. 

Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: