Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
prosince

Vojna + Kuchyňská revue

Jatka78

zpět na výpis akcí
 

Divadelní soubor BodyVoiceBand.

Datum:10. 12. 14
Cena:200 Kč
Čas:19:30 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla

BodyVoiceBand je divadelní soubor vzešlý z absolventského ročníku 2013/2014 pražské DAMU. Obrovský úspěch jeho nastudování Vojny od E. F. Buriana vedl k rozhodnutí o pokračování v další společné práci ve vlastním souboru. To vše pod uměleckým vedením a režijní taktovkou Jaroslavy Šiktancové. Dlouhodobě vyprodané představení Vojny, v současnosti uváděné v Divadle DISK, bude v Jatkách78 doplněno o premiéru jednoaktovky Kuchyňská Revue.

„Když jste bratra zabili, zabijte nás taky.“ Inscenace Vojna byla poprvé uvedena v roce 1935 E. F. Burianem v divadle D35 jako reakce na atmosféru předválečného Československa. Inspirace Erbenovou poezií, nadčasový společenský apel a jazzový doprovod. Kuchyňská revue je divokou hříčkou skladatele Bohuslava Martinů smíchanou do jazzového koktejlu. Příběh jedné kuchyně v podání osmi hladových herců, prapodivné charaktery v kulisách bláznivého večírku.

Jatka78
Tel: 731 555 477
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: