Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Švédská post-hardcoreová kapela Refused se nakonec představí 30. září v Lucerna Music Baru!

Datum:30. 09. 12
Čas:19:00 - 23:00
Kategorie: kultura|koncerty
I když mají v názvu odmítnutí a na letošní Rock for People nedorazily švédské post-hardcoreové hvězdy Refused vlastně dvakrát (kvůli zmeškanému letu a poté kvůli silné bouři), početným tuzemským fanouškům se nakonec představí!
 
Refused se spolu s Fugazi, Glassjaw, Drive Like Jehu, Unwound, Rocket From The Crypt, Quicksand, Sunny Day Real Estate, Jawbox, At The Drive-In, Ink And Dagger a Frodus řadí mezi tucet základních kamenů post-hardcoreového žánru.

A stejně jako před Rock for People doplňme, že vidět tuto smečku ze švédského města Umeå naživo je pro všechny fanoušky už dvou generací post-hardcore povinností: Refused se totiž po létě, kdy ve Skandinávii odehrají poslední koncert své tříměsíční festivalové šňůry, opět vrátí ke svým civilním profesím – s výjimkou ojedinělých seancí na vybraných akcích. Řadit mezi ně můžeme i pražský koncert v Lucerna Music Baru…

Cena:
185 Kč pro fanoušky s páskem z festivalu Rock for people
370 Kč pro ostatní
Lucerna Music Bar
Tel: 224215957
Vodičkova 36
Praha 1, 10000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: