Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
červen

CocoRosie - Tales of a GrassWidow

Divadlo Archa

zpět na výpis akcí
 

Americké sesterské duo, které si pohrává s hip-hopem i operou, uvede 19. června v Divadle Archa své nové album Tales Of A Grass Widow. Kapela se v Praze objeví po necelém roce, kdy v Arše předvedla jeden z nejžhavějších večírků loňské

Datum:19. 06. 13
Čas:20:00 - 23:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty

VSTUPENKY: předprodej 490/na místě 590 | v prodeji online, v pokladně divadla a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

CocoRosie do Prahy přivezou svou zcela novou, pátou řadovou desku, která vyjde na konci května. Hudební sesterský dialog vznikl ve spolupráci s islandským skladatelem Valgeirem Sigurðssonem za účasti řady hostů. Jedenáct nových skladeb slibuje odvážný mix elektroniky a organických zvuků, které mají evokovat futuristickou atmosféru návratu k přírodě. Nechme se překvapit.

Mistryně znepokojivých kontrastů, sestry Sierra a Bianca Casady, obratně splétají své „divnofolkové“ melodie. Snové plochy se rozplývají v drum´n´bassových rytmech, záchvěvy folku střídá svižné disko, operní popěvky doznívají v elektronickém příboji. Americké průkopnice freakfolku, zahájily svoji společnou hudební dráhu po mnoholetém odloučení v roce 2003. Formace bravurně těží z kontrastu svých hlasových projevů - Sierra, disponující operním hudebním vzděláním doprovází své party hrou na harfu, zatímco Bianca - mnohostranná popová vokalistka ležérně překračuje hranice zpěvu, zvířecí mluvy i pro ni typického kňourání.

Divadlo Archa
Tel: 221 716 111
Na Poříčí 26
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: