Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Skutečný příběh o tom, jak přežít nacistické peklo. Hra v anglické verzi byla s úspěchem uvedena v New Yorku na Broadwayi.

Datum:12. 12. 25
Cena:390 Kč
Čas:19:00 - 20:00
Kategorie: kultura|divadla

Příběh dvou lidí, kteří se ocitli na stejných místech a prožili podobné tragédie, a přesto se nikdy nepoznali. Jejich životní cesty se prolínaly a míjely – oba přežili Terezín, Osvětim, pochod smrti i poválečné křivdy.

Jde o dva neobyčejné osudy uprostřed nacistického pekla, inscenace  je sestavena z autentických výpovědí dvou naprosto odlišných lidí – sportovce Miloše Dobrého a herečky Hany Pravdové.

Spojuje je ale nejen to, že přežili holocaust...

Miloš Dobrý zemřel 23. 11. 2012. Hana Pravdová zemřela 22. 5. 2008.

Připravte se na netradiční zážitek, který v intimním prostoru Studia umocní specifická scéna. 

UPOZORNĚNÍ: Při představení se na jevišti kouří - cigarety jsou v tomto případě považovány za rekvizity.

OSOBY A OBSAZENÍ
MILOŠ DOBRÝ: Miroslav Hruška
HANA MARIE PRAVDA: Zuzana Zlatohlávková/Marta Dancingerová

INSCENAČNÍ TÝM
Z autentických výpovědí a podle knihy Krátké povídky z dlouhého života sestavili:
Tomáš Hrbek, Lucie Kolouchová, Daniel Hrbek
VÝPRAVA: Daniel Hrbek
DRAMATURGIE: Lucie Kolouchová
PRODUKCE: Jana Bergerová
INSPICE: Blanka Popková
ASISTENT REŽIE: Julek Neumann

Švandovo divadlo na ...
Tel: 257318666
Štefánikova 57
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: