Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
října

ZAKONČENÍ 1. Lázeňské sezóny v lázních Járy Cimrmana

Spolek Bohdalec z.s.

zpět na výpis akcí
 

Zakončení 1. Lázeňské sezóny v Bahenních lázních Járy Cimrmana ve Slatinách na Praze 10 se nese v duchu a zábavě oné doby.

Datum:04. 10. 25
Čas:14:00 - 20:00
Kategorie: kultura|ostatní

Zakončení 1. Lázeňské sezóny v Bahenních lázních Járy Cimrmana ve Slatinách na Praze 10 je prosté, leč duši a nebojme se to říci i žaludek naplňující.

Jídlo očekávejte lokální a dobové, zábavu a hry mravné, pití i oheň zahřívající.

Nečekejte nic dokonalého, k tomu se lze přibližít jen díky vám...

VLASTNÍ hrneček lázeňský nebo-li pítko s sebou :)

Od zastávky bus Bohdalec je cesta značena fáborky.

50.0618481N, 14.4838269E

 

 https://fb.me/e/9XvE80IJo

Bahenní lázně Járy C...
Tel: https://fb.me/e/9XvE
Elektrárenská
Praha, 10100
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: