Loňští vítězové Cen Anděl za Album roku November 2nd vystoupí ve středu 23. dubna v pražském Café V lese.
Půjde o jejich první pražský koncert od vydání živé nahrávky Island / Comet. Kromě průřezu oceňovanou tvorbou zazní i dvě zcela nové skladby. Jedna z nich vyjde oficiálně ještě před začátkem letní festivalové sezony.
NOVEMBER 2ND - Love Me or Leave Me (TX, TN) /Official Music Video/ https://youtu.be/PMIuGtJ87A0
„Doposud jsme na koncertech věnovali úsilí tomu, abychom naživo dokázali vytvořit stejně dobrý zvuk, jaký znají posluchači z našich nahrávek. Na tomto koncertě náš sound poprvé podpoříme i vizuální složkou, která ho ještě umocní. Je to pro kapelu další krok a těšíme se, co na to řeknou fanoušci,“ říká zpěvačka Alexandra Langošová, kterou v kapele doplňují kytarista Roman Helcl, baskytarista Jakub Vejnar a bubeník Roman Vícha.
Doprovodné vokály obstará v Café V lese zpěvačka Zaira, která s kapelou vystoupila i na loňském předávání Cen Anděl.
Kapela November 2nd zaujala už debutovým albem Midnight Desert (2002), které jí vyneslo nominaci na Ceny Anděl v kategorii Objev roku a vítězství v anketě Žebřík časopisu Report. Po dvanácti letech se vrátila s novou řadovou nahrávkou, na které pod producentským vedením Borise Carloffa posunula svůj zvuk k dynamičtějším aranžím s prvky elektroniky a soulu. Výsledkem je moderní, sebevědomá deska, která získala hlavní cenu „Album roku“ na Cenách Anděl 2024.
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Světelné parky se už brzy rozsvítí na různých místech po Praze – v Letňanech, v zoo, ve Žlutých lázních a na dalších místech.






