Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
března

Febiofest

FEBIOFEST

zpět na výpis akcí
 

Jubilejní 20. ročník významného pražského festivalu.

Začátek:14. 03. 13
Konec:22. 03. 13
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: kultura|kina

Mezinárodní filmový festival Praha – FEBIOFEST byl založen v roce 1993 nezávislou filmovou a televizní společností FEBIO. Začínal jako akce pořádaná téměř bez peněz, ale s nadšením pro přátele a filmové fanoušky, se během let proměnil ve velký filmový festival, který si ale stále zachovává svůj původní profil a cíl: všechno pro diváka.

FEBIOFEST, situován do multiplexu Cinestar Anděl na pražském Smíchově, garantuje ve všech 12 kinosálech výjimečnou technickou kvalitu promítání pro všechny formáty, stejně jako dokonalé pohodlí pro festivalové diváky.

POPELKY – NOVÁ STŘEDOMETRÁŽNÍ SOUTĚŽ!
Febiofest zřizuje na svůj 20. ročník druhou soutěžní sekci! Kromě Nové Evropy s celovečerními debuty a druhými filmy budou diváci moci sledovat filmové klání i ve středometrážním formátu. Za cenu jednoho lístku navíc uvidíte dva filmy.

Program naleznete zde.

FEBIOFEST
Tel: 221 101 111
Radlická 3179/1E
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: