Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Presto meat-market

Praha 8, Vítkova 197/11, 186 00

zpět na výpis
 
Presto meat-market

Gurmánské řeznictví.

Telefon:776 560 202
Kategorie: gastro|gastro prodejny

Jsme nová nastupující generace producentů masa, přicházíme v plné zbroji informací z moderní gastronomie a naší specializací je příprava masa a steaků pro konečného spotřebitele. Proto jsme se rozhodli založit firmu: rychlý - obchod - masem. Situace okolo evropské krize nás donutila se přizpůsobit tlaku moderní doby, a proto přicházíme s myšlenkou jak nejlépe usnadnit přípravu našich pokrmů a pozvednout tak maso a jeho prodej na vyšší úroveň. Naší zárukou je kvalita, kterou jsme připraveni servírovat do vašich domácností. Naším přáním je měnit vaše gastronomické zážitky v nezapomenutelné. 

Mnohaleté zkušenosti ze zahraničí nás navádí, jak dostat mezi tradiční české vepřové také americký T-bone, nebo jehněčí kotletky, a víme, že mnoho z vás takovou zkušenost má taky, ale nemáte možnost si takové maso běžně nakupovat. Proto jsme zde pro vás od úterý do soboty plnit všechna vaše přání.

Otevírací hodiny

 PO  zavřeno
 ÚT 9:30 - 18:00 
 ST 9:30 - 18:00 
 ČT 9:30 - 18:00 
 PÁ 9:30 - 18:00 
 SO 9:30 - 13:00 
NE  zavřeno

Vítkova 197/11
Praha 8, 186 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: