Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Trhy Tylák

Praha 2, Tylovo náměstí, 120 00

zpět na výpis
 
Trhy Tylák

U nás najdete čerstvé sezónní zemědělské a farmářské produkty od českých pěstitelů, chovatelů a výrobců.

Telefon:724 099 600
Kategorie: gastro|farmářské trhy

Farmářské trhy na Tyláku jsou místem, kde můžete koupit lahodné farmářské produkty od výrobců a pěstitelů z celé České republiky.

​Ve 20 stáncích jsme pro Vás od pondělí do pátku, takže se z domácích potravin můžete těšit celý pracovní týden. Otevíráme již v 8:00 :-). Trhy jsou v provozu od března do listopadu.

​Řídíme se kodexem farmářských trhů, který garantuje, že minimálně 90% produktů je výhradně českého původu.

​Někteří prodejci na trh jezdí pouze ve vybraných dnech, tak si nezapomeňte pohlídat svého oblíbeného farmáře v sekci NAŠI PRODEJCI.

 POZOR-oproti minulému roku jsme tu pro Vás NOVĚ I V PONDĚLÍ! Těšit se můžete také na sobotní streetfood festivaly, o kterých Vás budeme informovat na našem Facebooku Farmářské trhy Tylák a na našem Instagramu @FarmarskeTrhyTylak.

Tylovo náměstí
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: