Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Trhy Tylák

Praha 2, Tylovo náměstí, 120 00

zpět na výpis
 
Trhy Tylák

U nás najdete čerstvé sezónní zemědělské a farmářské produkty od českých pěstitelů, chovatelů a výrobců.

Telefon:724 099 600
Kategorie: gastro|farmářské trhy

Farmářské trhy na Tyláku jsou místem, kde můžete koupit lahodné farmářské produkty od výrobců a pěstitelů z celé České republiky.

​Ve 20 stáncích jsme pro Vás od pondělí do pátku, takže se z domácích potravin můžete těšit celý pracovní týden. Otevíráme již v 8:00 :-). Trhy jsou v provozu od března do listopadu.

​Řídíme se kodexem farmářských trhů, který garantuje, že minimálně 90% produktů je výhradně českého původu.

​Někteří prodejci na trh jezdí pouze ve vybraných dnech, tak si nezapomeňte pohlídat svého oblíbeného farmáře v sekci NAŠI PRODEJCI.

 POZOR-oproti minulému roku jsme tu pro Vás NOVĚ I V PONDĚLÍ! Těšit se můžete také na sobotní streetfood festivaly, o kterých Vás budeme informovat na našem Facebooku Farmářské trhy Tylák a na našem Instagramu @FarmarskeTrhyTylak.

Tylovo náměstí
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

Doporučujeme vyzkoušet: