Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

RumFest

Praha 6, Na Šťáhlavce 16, 160 00

zpět na výpis
 
RumFest

RumFest je zábavně vzdělávací oslava pravého třtinového rumu určená široké veřejnosti.

Telefon:607070470
Kategorie: gastro|ostatní, festivaly

 

 

 

10. ročník oslavy pravého třtinového rumu

RUMFEST je zábavně vzdělávací oslava pravého třtinového rumu. Jubilejní 10. ročník proběhne v Praze na Hradčanech v jednom z nejkrásnějších historických komplexů Prahy - Martinickém paláci. Návštěvníci se mohou těšit tradičně na stovky skvělých rumů z celého světa, pro opravdové nadšence budou i letos připraveny v rámci základní vstupenky vzdělávací semináře s předními odborníky od nás i ze zahraničí na různá témata ze světa rumu. Program doplní placené Masterclasses, kde bude možné ochutnat ty největší rumové rarity a speciality.

Na výběr k degustaci bude více než 500 rumů z celého světa, ochutnáte skvělé nové i tradiční rumové koktejly. Rumy doplní karibské speciality mj. z kuchyně michelinského šéfkuchaře Romana Dolejše, který působil v prestižních restauracích hotelů Mandarin Oriental, Marriott nebo Forum v Evropě a Karibiku. 

Vstup pouze pro osoby starší 18 let, mladší pouze v doprovodu.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: