Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Black Angels Bar

Praha 1, Staroměstské náměstí 29, 110 00

zpět na výpis
Tip
   
Black Angels Bar

Black Angel‘s Bar je od svého otevření nedílnou součástí světové barové špičky.

Telefon:221416401
Kategorie: gastro|bary a pivnice

Black Angel’s Bar a jeho menu je vytvořeno podle dochovaných poznámek a náčrtů české barové legendy minulého století Aloise Krchy, které se našly při rekonstrukci budovy s původním názvem „U Černého anděla“. Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let, tzv. „public house“, v nichž se potkávali lidé všech společenských vrstev se svými známými a přáteli, aby po těžkém pracovním dni potěšili ducha sklenkou dobrého drinku. V té době byl zcela nepochopitelně zakázán!

Dle tehdejších důvodů je Black Angel’s Bar situován v gotickém sklepení hotelu U Prince na Staroměstském náměstí v Praze (dříve U Černého anděla).

V prostorách s původním románským a gotickým kamenným zdivem, navozujícím atmosféru utajovaného „scházení se“, se ponoříte do nálady černobílých filmů, v nichž jména koktejlů nebyla jen prázdnými názvy.

Jako projekt je Black Angel‘s Bar výtvorem manažera Pavla „Pavky“ Šímy, jenž byl v polovině roku 2009 pověřen rekonstrukcí jednoho z pater hotelu. Vznik nové vlajkové lodi společnosti zaštítil externí poradce Zdeněk Kaštánek, spolumajitel světově oceňovaného singapurského baru 28 Hong Kong Street.

Black Angel‘s Bar je od svého otevření nedílnou součástí světové barové špičky. To dokládá i jeho každoroční umístění mezi Top 10 nejlepších hotelových barů na světě “Tales of the Cocktail“ v americkém New Orleans, v nejprestižnější barové soutěži přiřazované k filmovým “Oskarům“.

Jedině u nás se nemožné stává možným.

Team Black Angel’s baru

Otevřeno: 17:00 - 03:00

Staroměstské náměstí 29
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: