Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Chefparade

Praha 7, Bubenské nábřeží 306/13, 17000

zpět na výpis
Tip
Chefparade

Holešovice, Žižkov, neodolatelné chutě a mnohem více, to je CHEFPARADE, největší škola vaření v České republice.

Telefon:739451492
Kategorie: gastro|kurzy vaření

Škola vaření Chefparade – to je:

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přinášíme lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. Nabízíme kurzy vaření, teambulidingové akce, pronájmy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, vaření pro turisty, catering, máme vlastní festival jídla Foodparade a pití, obchod s delikatesami za velkoobchodní ceny a k tomu nadšení přinášet stále něco nového. 

Kurzy vaření - zde si svůj kurz vaření nalezne každý, od začátečníků po pokročilé, malé i velké, mladé nebo i ty starší.

Abychom uspokojili jakékoliv požadavky našich klientů, spolupracujeme v našich 5 studiích jen s opravdovými profesionály, většinou šéfkuchaři známých pražských restaurací, které doplňují mladí a flexibilní pracovníci.

Vybírat lze ze široké škály kuchyní - od kuchyně asijské (včetně sushi), přes evropskou, nejoblíbenější je samozřejmě italská a francouzská, až po americkou. Nebo kdo by odolal šťavnatému steaku či sladkým pralinkám? Nezapomínáme ani sezonní záležitosti, jako jsou dýňové či chřestové speciality nebo v teplých měsících oblíbené grilování. 
Poradíme také, jak vybírat ty správné, kvalitní a čerstvé suroviny a doporučíme i, kde tyto suroviny pořídit.

 

Kurzy vaření pro děti a dětské narozeninové oslavy
Výborný způsob, jak strávit se svými dětmi aktivně společné chvíle. Odměnou vám bude nejen dobrý pocit, ale hlavně radost v očích vašich dětí. Můžete si vybrat z mezi klasickým kurzem pro děti od 4 nebo od 10 let či speciálními akcemi jako jsou dětské párty nebo akce na Mikuláše či Halloween, které jsou velice oblíbené a vedou je zkušení lektoři, kteří děti i výborně zabaví.

 

Kurzy vaření pro turisty

Jak nejlépe poznat kulturu cizí země? No přeci skrz jídlo. Turisté se u nás naučí vařit tradiční 3chodové menu od bramboračky, přes svíčkovou až po domácí bábovku. Ještě před tím absolvují turisté market tour po Holešovické tržnici, při které je kuchař seznámí s lokálními surovinami, zastaví se s nimi na ochutnávky a společně nakoupí čerstvé ingredience, ze kterých pak společně uvaří tradiční české menu.

 

Kulinářský teambuilding
Jedinečný koncept firemní akce, který přináší unikátní spojení společného vaření, osobního rozvoje a budování týmů. V Chefparade zajistíme akci až pro 180 osob, včetně doplňkového programu, hostesek, dárkových balíčků a alkoholických i nealkoholických nápojů.

 

Soukromá párty
Pro veřejnost nabízíme také netradiční možnost, jak uspořádat soukromou párty, narozeninovou oslavu či se jen tak pobavit s přáteli při vaření, a to samozřejmě bez zdlouhavé přípravy a úklidu. Nebo se loučíte se svobodou? I pro vás připravíme nezapomenutelnou akci.

 

Pronájem prostor
Sháníte prostory, kde uspořádat speciální akci pro klienty či tiskovou konferenci? Nafotit fotografie či natočit video? Pak nabízíme též pronájem prostor s využitím WiFi připojením i projekčním plátnem.

 

V roce 2015 jsme otevřeli e-shop Chefshop, kde lze pořídit nejrůznější delikatesy a pomůcky na vaření z Itálie, Francie či suroviny na sushi a asijskou kuchyni a mnoho a mnoho dalšího.

 

Chefparade catering

Pokud se Vaše událost nekoná u nás, rádi za vámi přijedem s naším Chefparade cateringem, který dokážeme originálně a vkusně zorganizovat téměř kdekoliv. Nic není nemožné...

 

https://www.facebook.com/chefparade

https://twitter.com/chefparadecz

http://www.youtube.com/chefparadecz

http://instagram.com/chefparade

 

 

 

 

 

 

Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

Doporučujeme vyzkoušet: