Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Plzeňský restaurant Kamera

Praha 5, Tilleho náměstí 792, 150 00

zpět na výpis
Tip
Plzeňský restaurant Kamera
Telefon:777850202
Kategorie: gastro|restaurace

Pivo – Kamera – akce! 

Pořádáme pravidelné i speciální akce v žánru „komedie / rodinný / gastro“. V hlavní roli vystupuje pečlivě ošetřovaná tanková plzeň, špičkové jídlo a dobrá společnost.  

Pondělní hospodský kvíz, úterní Grilovací tržnice, sobotní brunch, Řízkové neděle, zabijakčky, haloweeeny, Mikuláš, turnaje nebo soutěže amatérských kuchařských týmů. Zlatým hřebem každého roku je amotřejmě tematický silvestrovskéý večírek. 

Moderní česká gastronomie

Tradiční recepty inovujeme směrem k moderním trendům, aniž by ztratily na autenticitě. Ve své branži bojujeme proti používání veškerých instantních polotovarů. Proto je příprava našich pokrmů výrazně náročnější, ale výsledek o poznání chutnější.

Myslíme i na nejmenší hosty. U nás se vaše děti nemusí živit jen hrnolkami s kečupem. Připravujeme výživná dětská jídla, ve kterých používáme méně soli a koření. Ke každému jídlu také dostanou kreativní prostírání a pastelky, aby se při čekání nenudily. 

Tilleho náměstí 792
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: