Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Park Riegrovy sady

Praha 2, Riegrovy sady 28, 12000

zpět na výpis
Tip
 
Park Riegrovy sady

PARK Riegrovy sady je pivní zahrádka v prostředí jednoho z nejkrásnějších pražských parků.

Telefon:737 870 368
Kategorie: kultura|kinagastro|restaurace

Naši zahrádku najdete poblíž vily s adresou Riegrovy sady 28, blízko ulicím Chopinova a Na Švihance. Areál s kapacitou více než 1000 hostů se rozprostírá pod vzrostlými kaštany v prostoru, kterému vévodí historické pódium, které se dočkalo obnovy a dnes na něm pravidelně koncertují známé české kapely.

Posezení u nás v Parku vám zpříjemní perfektně ošetřená čepovaná tanková Plzeň do skla i nabídka vína a dalších alkoholický i nealkoholických nápojů. Můžete u nás potěšit chuťové buňky i zahnat hlad – tradiční nabídku grilu doplňuje například vyhlášené trhané maso nebo skvělé české burgery. Posedět si u nás můžete i ve stylovém Chandon baru se skleničkou Chandon Garden Spritz nebo u kavárny v historickém Citroënu.

Do Parku můžete přijít také za kulturou nebo sportem. Na velkoplošných obrazovkách promítáme významné sportovní akce jako je hokejové mistrovství světa nebo fotbalové Euro. A na pódiu se střídají známé české kapely na již tradiční akci Muzika v Parku. Vidět jste u nás mohli třeba Chinaski, Mirai, Annu K. nebo PSH. Podívejte se do aktuálního programu, co se v Parku děje v příštích dnech a týdnech.

V neposlední řadě v Parku umíme uspořádat nejrůznější eventy a firemní večírky. Pokud byste o takový měli zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Riegrovy sady 28
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: