Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Restaurant Esprit

Praha 4, Na Pankráci 15, 140 00

zpět na výpis
Restaurant Esprit

Vítejte v nově zrekonstruované restauraci Esprit, kde pro vás šéfkuchař Jan Wiesner a jeho tým připravuje čerstvé pokrmy od lokálních dodavatelů

Telefon:296 895 030
Kategorie: gastro|kavárny, restaurace

Restaurant Esprit
Koncept naší restaurace je založený na kvalitních surovinách od našich dodavatelů – lokálních farmářů, kteří používají prověřené, poctivé a tradiční formy zpracování, výroby a chovu s respektem k přírodním zdrojům a životnímu prostředí. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si pokrmy připravené našimi skvělými kuchaři v čele se zkušeným šéfkuchařem Janem Wiesnerem a šéfcukrářem Stanislavem Rojtem.  

Nedělní brunche

24. 9. 2023   Zvěřina a vinobraní

5. 11. 2023   Halloweenský brunch

26. 11. 2023 Svatomartinský brunch

 

Czech Mussel Week - 25.9. - 1. 10. 2023

Menu: https://bit.ly/MenuCzechMusselWeek

Orangerie a zahrada
Součástí restaurace Esprit je zimní zahrada tzv. Orangerie s přímým vstupem do rozlehlé hotelové zahrady s krásným výhledem na Prahu. Je tak ideálním místem pro uspořádání privátní či firemní akce, tiskové konference, prezentace produktů, večírků nebo svateb.

Catering
Hledáte občerstvení a jedinečný dort na svatbu, narozeniny nebo firemní večírek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Vše připravíme přesně podle vašich představ. Poskytujeme kompletní servis: individuální konzultaci, výběr náplní a ochutnávku, dopravu na místo oslavy a mnoho dalšího.

Restaurace s kapacitou až 170 míst k sezení disponuje zimní a venkovní zahradou.

Na Pankráci 15
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: