Autentické neapolské recepty, pravé italské suroviny, přátelská a přívětivá atmosféra.
V Rossopomodoro spojujeme lásku k tradiční italské kuchyní s moderní formou vaření. Milujeme klasické postupy a dobré suroviny, které servírujeme v nadčasové podobě oblíbených receptů. Perfektní pizza, krémové těstoviny, gnocchi, saláty… to všechno vám rádi připravíme v restauraci, která má atmosféru.
Rossopomodoro už 20 let přináší lidem lahodnou chuť Itálie napříč kontinenty. Úplně první restaurace vznikla v roce 1998 v Neapoli, brzy se však otevřely další po celé Itálii. Dnes si můžete vychutnat pravou neapolskou pizzu či spaghetti taky v Římě, Benátkách, Florencii, Palermu a mnoha dalších, nejen italských městech.
Pro nejlepší italské dobroty si budete moct dojít na adresu Krkonošská 17. Dostanete se k nám pohodlně metrem. Od zastávky Jiřího z Poděbrad stačí popojít o 200 m na sever a rohový dům, kde se kříží ulice Krkonošská a Slavíkova, nemůžete přehlédnout.
Praha 2, 12000
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.






