Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Foyer Café

Praha, Wilsonova 300/8, 12000

zpět na výpis
Tip
 
Foyer Café

Kavárna, kde se secesní elegance snoubí s vůní čerstvé kávy, šuměním perliček ve skleničce a fascinujícím výhledem na město.

Telefon:725 153 892
Kategorie: gastro|kavárny, restaurace, vinárny

Foyer Café - jedinečný skvost umístěný ve Fantově budově v srdci Prahy, kde se secesní elegance snoubí s lákavou vůní čerstvé kávy, šuměním perliček ve skleničce a fascinujícím výhledem na nekonečný městský ruch. Je to kultovní útočiště, kde historie ožívá v každém detailu – od nádherných fresek po florální výmalbu, která vdechuje život dávným tradicím.

Nabízíme širokou škálu šampanských a vín, kávu z nejlepších světových plantáží a čajový ritual "Čaj o Páté". V pestré vitríně Foyer Café se rozprostírá více než 25 druhů lákavých canapé, nabízejících malý kulinářský výlet přes rozmanité chutě a aromata. Naše francouzské pečivo a dezerty jsou vyráběny mistrovskými cukráři a pekaři, kteří používají tradiční recepty obohacené o moderní twist. Foyer Café je dokonalým místem pro obchodní schůzky během týdne, nabízí nezapomenutelnou atmosféru pro večerní setkání s přáteli u skleničky vína a poskytuje útulný prostor pro víkendové brunchy s rodinou.

Wilsonova 300/8
Praha, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: