Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pruts Bar

Praha, Národní 135/14, 11000

zpět na výpis
 
Pruts Bar

Designový koktejl bar Pruts najdete na Národní třídě v přízemí budovy DRN.

Kategorie: gastro|bary a pivnice

Z Národní se stává nové populární místo večerní Prahy. „Tvůj příběh začíná tady,“ slogan Pruts, zve na nevšední zážitek nového baru, který se zaměřuje na moderní drinky. Drn dokonale spojil dva historické paláce, především díky své unikátní fasádě z nerezových prutů. V srdci této architektonické perly najdete bar PRUTS, luxusní koktejlový bar. 

V Pruts je velká nabídka ginů a whiskey, výběr kvalitního šampaňského velkých, ale i malých domů, které jinde neseženete, jako např. Petit & Bajan či Allouchery Bailly Choeut.

První kolekce signature koktejlů Pruts, které sestavil šéf barman Jan Mareš a manager Michal Buben, je vyústěním několika měsíčního hledání odpovědi na otázku, co je esence dokonalé chuti. „Neřídili jsme se trendy, naopak, věnovali jsme úsilí pátrání po jednoduché dokonalosti v chuti i formě našich nápojů. Každý náš drink byl laděn s precizností, kapku po kapce, ingredienci za ingrediencí, abychom vám představili 8 chuťově i esteticky bohatých skvostů, pro všechny scénáře příběhů, které se dějí ve světě PRUTS,“ říká manager Michal Buben. „Každý náš recept je precizně vytvořen našimi mixology, kteří kombinují tradiční ingredience s moderním twistem. Výsledkem jsou nápoje, které osloví nejen vaše chuťové pohárky, ale také oko a srdce,“ dodává. 

Ze signature drinků můžeme jmenovat Plum Fashioned, japonská whiskey Nikka, se švestkovým saké a orange biiter servírované na velkou kostku ledu s logem Pruts nebo dámami oblíbený La Vie en Rose; obsahující gin, bezinkový likér a bergamotový džus, dolitý limonádou z růží. Koktejl Jasmine Ball je pro změnu servírován v kouli na dřevěném stojanu a obsahuje jasmínem infuzovaný gin, fíkový a bezinkový likér, citronovou šťávu, vše dolité proseccem.

Bar Pruts se nachází v prostoru podél stávajícího průchodu z Národní ulice do centrální dvorany objektu Palác DRN. V části navazující na Mikulandskou ulici je situován hlavní velký centrální bar, doplňkový bar je umístěn v přední části navazující na vstupní část do baru z průchodu. Interiéru se ujal ateliér Ing. arch. Radima Hubičky. Veškeré prostory jsou propojeny atypickým řešením různorodých stropů, a to formou probíhajících navzájem se překrývajících kovových pásů, kde centrální osa je zvýrazněna modrým neonem. Tato modrá barva se projevuje i v podsvícení obou barů. Sociální zázemí je přístupné dominantním kovovým schodištěm.

Bar Pruts je velmi kvalitně ozvučen, a umožňuje tak místo využít na stylové firemní eventy. 

Národní 135/14
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: