Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Point Dining Bar

Praha, Náměstí Franze Kafky 24, 11000

zpět na výpis
 
Point Dining Bar

Dorazte za námi na drink nebo večeři, a vychutnejte si jedinečnou atmosféru moderního baru zasazeného v budově z 18. století.

Telefon:777868397
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

V nabídce nápojů i jídel na vás čekají tradiční i netradiční italské recepty vyrobené z lokálních surovin a za barem příjemná společnost. Těšíme se na vás.

Z Betlémského náměstí do domu Franze Kafky. Na historické budovy máme tak nějak štěstí už od roku 2019, kdy jsme otevřeli náš první Point. Bylo tam krásně, ale s tím, jak rostly naše plány, přišel čas posunout se do většího. S novými prostory přišlo i nové logo, a vlastně nový koncept Pointu. Stejný zůstal jen tým lidí, jejich nadšení a láska ke gastronomii.

Už od začátku nás baví spojovat rozdílné světy a tenhle přístup uplatňujem napříč celým Pointem. Večer se chceme věnovat Dining Baru a naší Point-autentické atmosféře, která je pro nás důležitá.
Přes den si díky Café & Gallery můžeme užít odlehčenou kavárnu s lehkými obědy, krásnými brunchi a galerii moderního umění. Každé části se věnujeme zvlášť, abychom nemuseli dělat kompromisy.

Inspirací pro menu nám byla a je hlavně italská kuchyně, kterou ale doplňujeme českými lokálními surovinami. Platí to i pro drinky. Tradiční italské koktejly a aperitivy mícháme netradičně i z českých spiritů, což jim dodává náš autentický touch.
Takhle v Pointu postupně propojujeme vše, co máme rádi.
A makáme ze všech sil pro to, abyste u nás byli spokojení i vy.

Náměstí Franze Kafky 24
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: