Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Avocado Bistro II.

Praha, Chrudimská 5, 13000

zpět na výpis
Tip
Avocado Bistro II.

Druhá pobočka prvního avokádového bistra v České republice a to přímo na Vinohradech.

Telefon:+420 792 453 738
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Naše druhá pobočka. Prostor o kapacitě 40 míst, obklopený květinovou džunglí. Zastavte se na havajskou poké bowl, avokádové toasty, hovězí burrito s guacamole a každý měsíc na Vás čeká jeden avokádový speciál. Výběrovou kávu od Fathers coffee Vám připraví náš barista, barman namíchá naše signature koktejly z čerstvého ovoce a nebo si u nás můžete dát skleničku vína z Moravy. Jako sladkou tečku zkuste avokádový cheesecake nebo víkendový speciál. Na naší pobočce na Vinohradech, kterou jsme si vysnili si budete  připadat jako na exotické dovolené a při krásném počasí si můžete sednout i venku na parapetu. Pořádáme u nás i zajímavé eventy - které přidáváme na sociálních sítích. Doporučujeme rezervaci. Oslavit u nás můžete i narozeniny a nebo si objednat catering.

Chrudimská 5
Praha, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: