Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Knedlín

Praha, Národní 24, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Knedlín

Jak napovídá název, v Knedlínu vás čekají plněné knedlíky. A to jako od babičky. Sladké i slané.

Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Plněné knedlíky si spojíte s létem, s prázdninami u babičky, ale ne s městem. Teď si je ale můžete dát v samotném centru Prahy. A budou chutnat stejně dobře jako u babičky. Stavte se je v Knedlínu ochutnat - vaří jich pro vás 25 druhů! Sladké i slané.

Otevřeno pondělí až čtvrtek 9:00 - 17:00, pátek a sobota 9:00 - 22:00, neděle 9:00 - 17:00.

Připravujeme až 25 druhů čerstvých knedlíků z bramborového nebo kynutého těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat. A nezapomeňte to spláchnout některou z domácích limonád, kávou nebo pivem z mikropivovaru Kamenice!

Národní 24
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Teď je ta nejvhodnější doba naordinovat si domácí lockdown s komínkem knih, které jste si už dlouho chtěli přečíst... Mrkněte na našich osm knižních tipů.

Doporučujeme vyzkoušet: