Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Café Sofa

Praha 6, Evropská 2690 / 17, 16041

zpět na výpis
Tip
 
Café Sofa

Výběrová káva od českých i světových pražíren a organické čaje převážně z Japonska. Domácí nejen japonské dezerty a skvělé jídlo. Naturální vína.

Telefon:224 174 122
Kategorie: gastro|kavárny, restaurace

Kavárnu Sofa jsme otevřeli v roce 2020 jako nový přírůstek v budově PPF Gate v Praze v Dejvicích. Kavárna má velmi atraktivní interiér. Vysoké stropy a velká okna dávají prostoru vzdušnost. Venkovní zahrádka obklopená zelení je příjemnou oázou na Evropské třídě.

V naší kavárně nabízíme kromě výběrové kávy od různých českých i světových pražíren také výběrové organické čaje hlavně z Japonska. Cafe Sofa je podnik na pomezí kavárny a bistra.

Zajděte k nám na skvělou snídani, oběd nebo večeři. Naše menu je postavené na asijské a středovýchodní kuchyni. Máme naturální vína a výborné signature koktejly. Nabídku dezertů točíme hodně kolem Japonska. Od matchi přes yuzu, černý sezam až po sakurové květy.

Jen u nás si dáte domácí japonské rýžové koláčky mochi a to hned v různých variantách. Vše si děláme sami a každý den čerstvé. Kromě japonských dezertů u nás naši zákazníci milují i domáci české koláče a croissanty.

Evropská 2690 / 17
Praha 6, 16041
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: