Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Waf-Waf (Letná)

Praha 7, Milady Horákové 52,

zpět na výpis
Tip
 
Waf-Waf (Letná)

Unikátní koncept zaměřený na vafle a palačinky na Letné.

Telefon:775 568 598
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky, kavárny, restaurace

V roce 2016 se v našich hlavách zrodila myšlenka, směřující k založení unikátního franchisového konceptu se zaměřením na vafle a palačinky s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Celý koncept jsme následně po necelých 15 měsících tvrdé práce, proměnili v realitu, když jsme otevřeli první provozovnu v ulici Milady Horákové 52 na Praze 7. Waf-Waf a produkty samotné se pak i díky propracovanému marketingu staly již po několika dnech hitem jak mezi veřejností tak i na sociálních sítích. Právě proto se návštěvnost těší tak vysoké úrovně.

Naše viralita a jedinečnost spočívá v kombinaci pojetí výběru daných palačinek a vaflí, kdy je možné tyto věci poskládat dle své vlastní volby z více než 50 přísad a také zdobení, které se vymyká zaběhlým celosvětovým standartům. Jako další take nabízíme menu výhradně z vlastních originálních sladkých a slaných receptů, na kterých se podíleli přední čeští a take chorvatší šéfkuchaři. Díky ním se bude také kvartálně obměňovat a my můžeme přinést naším zákazníkům jedinečný nový zážitek.

Věříme v sílu konceptu a naší vizí je prosazení celé franchisi do dalších míst i mimo Českou republiku, přičemž spoléháme na výše uvedené unikátnosti a rozsáhlý brand marketing včetně detailního merchendasingu. Naším mottem je “radost pro všechny”, který vystihuje naši myšlenku a pojetí samotných provozoven. Cíle společnosti jsou pak hravost zákazníků při výběru palačinek a vaflí dle svých přání. Což doplní take krásná a příjemná atmosféra, sladěné barvy a interiér, který představuje radost pro každého. Díky tomu má koncept velmi slibné možnosti, kam se může dále posouvat.

Milady Horákové 52
Praha 7
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: