Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Soutěžte o dvě vstupenky na Prague Coffee Festival!

gastro | 14. 10. 2012

Nedáte ani ránu bez kávy? Chcete vědět, jaké trendy teď frčí, jak má správná káva vypadat a chutnat a kde v Praze (nebo v celé republice) si dát tu nejlepší? Zaregistrujte se na CityBee.cz, odpovězte na soutěžní otázku, vyhrajte dvě vstupenky a vyrazte na Prague Coffee Festival , který se v Michnově paláci odehraje 27. října.

Soutěž je ukončena a my gratulujeme vítězce Marii Merhautové!
Správná odpověď na otázku, co je to cupping je: degustace káv.

Soutěž o jednou dva lístky na Prague Coffee Festival
Když budete v naší soutěži úspěšní, budete si moc na Prague Coffee Festivalu užít etiopský kávový obřad, fotky kávových zahrad, představení a ochutnávku z nejlepších kaváren celého Česka nebo exhibici v latte art. Stačí se zaregistrovat na CityBee.cz a do 21. října odpovědět na naší soutěžní otázku. 

Soutěžní otázka:
Na festivalu vás čeká mimo jiné také cupping. Co se pod tímto termínem skrývá?

a) srkání kávy na rychlost
b) degustace káv
c) způsob, kterým se připravuje cibetková káva

Jeden výherce (patnáctá správná odpověď) obdrží po dvou lístcích na Prague Coffee Festival, který probíhá od 27. října. Registrujte se na CityBee.cz a odpovědi posílejte na e-mail citybee@citybee.cz od 15. října do 21. října, do předmětu uvádějte "coffee" a nezapomeňte připojit své kontaktní údaje (jméno, telefonní číslo, e-mail, pod kterým jste registrováni na CityBee.cz a kontaktní adresu). Odpovědi bez těchto náležitostí nebudou uznány jako správné. Výherce budeme kontaktovat e-mailem s informacemi o předání výhry.

Bez%20n%C3%A1zvu(1).jpg Náš tip! Nalaďte se na festival v jedné z pražských kaváren mamacoffee. Určitě vám tam i poradí s naší zapeklitou soutěžní otázkou!

 

k%C3%A1va.jpg

Herní řád soutěže portálu CityBee.cz
1. Vyhlašovatelem výše specifikované soutěže (dále jen „Soutěž“) je společnost Tabernas 21, s.r.o., Radlická 28, Praha 5, 150 00, IČO: 241 69 072, (dále jen „Tabernas 21“). 
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. 
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k Tabernas 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží. 
4. Úkolem soutěžících bude zaslat od 14.10. do 21.10. na adresu citybee@citybee.cz správnou odpověď na soutěžní otázku a zaregistrovat se na webu www.citybee.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo "coffee" a v textu zprávy dále uvést svoje jméno, příjmení, kontaktní adresu, email, telefonní kontakt a e-mail, pod kterým je soutěžící registrován na www.citybee.cz. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich identita v podobě jména a příjmení bude v případě výhry zveřejněna na internetových stránkách www.citybee.cz.
5. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat maximálně jeden (1) soutěžní e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6. Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vybrán jeden (1) výherce (patnáctá správná odpověď), kteří obdrží po dvou vstupenkách na Prague Coffee Festival, který proběhne 27. října. Výherce bude kontaktován mailem s informací o předání výhry.
7. Jména výherců budou po skončení Soutěže rovněž zveřejněna na internetových stránkách www.citybee.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. 
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Ceny nemohou být směněny za hotovost a nevyplácí se za ně žádná náhrada. Tabernas 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 6 náhradní cenu obdobného typu.
9. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Josef Šachta. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí Tabernas 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. Tabernas 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. Tabernas 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat. 
12. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách www.citybee.cz .

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!