Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Buben, burger, běh a Babel.

kultura | 4. 10. 2012

Jestli vám doma chybí buben, vyberte si jeden od světoznámých bubeníků na Velké dražbě bubnů s The Tap Tap. Večer ještě zkoukněte soutěžní snímky 48 Hour Film Projectu, které filmaři natočili za dva dny! Zapít a zajíst to jděte do týden otevřené restaurace Na konci.
V cíli sobotního Běhu na 2 míle ve Stromovce na vás čeká lívanec se skořicí. Od obou pražských břehů si odpočinete na Majákování na Libeňském ostrově. Na Prague Burger Festu probíhajícím v rámci Břevnovského posvícení se můžete zmastit pravými americkými burgery. 

V sobotu začíná letošní Deskohraní. A konečně -  v neděli končí Designblok a také festival experimentální hudby Babel PragueJestli existuje někdo, kdo si chce odpočinout od Prahy obecně, ať vyrazí do Písku na Mezinárodní festival studentských filmů 2012!


přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!