Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Tvých nejlepších 9 hodin na Vinohradech

advertorial | 26. 11. 2014

Už se vám jistě někdy stalo, že jste vyrazili na druhou stranu Prahy a po skvělé procházce zjistili, že nevíte co dál. Tuto sobotu se vám to nestane! Připravili jsme pro vás jedinečný program, na který nezapomenete. Vydejte se odpoledne na Vinohrady a před půlnocí se domů nevracejte!

[album/News_Model_News/827/program.jpg]


%C4%8D%C3%ADsla/orange-01.jpgVinohradský Pavilon: 15 - 17 hodin

Už je to tady. Ze všech stran se na nás valí Vánoce. Pokud se chcete vyhnout zaplňujícím se obchodním centrům a nakupovat stylově, zajděte do vinohradského Pavilonu. Seženete tu nábytek, designové školní a výtvarné potřeby, interiérové vybavení, ale i elektroniku pro náročné. Navíc do 16 hodin můžete v místní Galerii naposledy zhlédnout výstavu Ikony dánského designu a trochu se inspirovat.

[album/News_Model_News/827/pavilonnn.jpg]

 

Předtím, než se vydáte do víru velkoměsta, je čas na pořádnou večeři....


%C4%8D%C3%ADsla/blue-02.jpgAri's Restaurant: 17,30 - 20,30 hodin

Ochutnejte autentickou kuchyni jihovýchodní Asie v srdci Prahy. Kromě stálé nabídky pro vás navíc pouze tuto sobotu indonéský šéfkuchař Ari Munandar, který vařil po celém světě, v pětihvězdičkových hotelech a restauracích z Michelin Guide, připraví degustační menu. Křupavý vepřový bůček, tuňák v banánových listech či nasi goreng tak, jak se servíruje na ulicích Jakarty, je jen krátký výčet delikates, které u nás ochutnáte. Čeká vás 7 chodů - 7 výletů po zemích jihovýchodní Asie. Za dvě osoby zaplatíte 1 390 korun. Vybrat si ale samozřejmě můžete také kterýkoli jiný pokrm ze stálého jídelního lístku.

album/News_Model_News/827/jidlo.jpg


Cítíte se po výborném jídle trošku malátní? Zaplujte do křesílek a užijte si skvělou show...


%C4%8D%C3%ADsla/red-03.jpgRoyal: 21 - 23 hodin 

Líbil se vám film Velký Gatsby, tehdejší atmosféra a vznešenost dvacátých let? Teď se můžete na jednu takovou nezapomenutelnou exkluzivní párty Jaye Gatsbyho vydat i vy. Živá muzika, šampaňské, tanečníci i akrobacie vás čeká na premiéře nové show v Royalu. 

album/News_Model_News/827/burle.jpg


Sobotní večer bez rozjeté párty? To přeci nejde...


%C4%8D%C3%ADsla/green-04.jpgRetro Music Hall: od 23 hodin

Ať už si s vyhazovači tykáte a všechny taneční pecky znáte nazpaměť, nebo vás naopak kamarádi na diskotéku musí táhnout za sebou, v Retro Music Hall si to užijete! Těšte se na beaty od Franka Lucase, Milana Bílka i DJane Mejsi, drinky a navíc vstup grátis.

album/News_Model_News/827/huhla.jpg
 


 

Pavilon

Pavilon, dominanta pražských Vinohrad, znovu ožívá!...

 

ARI'S Restaurant s.r.o.

Autentická kuchyně jihovýchodní Asie....

 

Mejsi & Frank Lucas & Milan Bílek

Retro Music Hall

29.11. 22:00

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!