Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Blíží se slavná electroswingová párty pro noblesní dámy i pány

tisková zpráva | 15. 10. 2014

Electro Swing Fever, hlavní electroswingová party v ČR, už několikrát zaplnila pražský klub Roxy k prasknutí. V sobotu 18. října ve 21.00 se vrátí na místo činu. Jedinečná taneční noc vás přenese do zlaté éry swingu, časů noblesních dam a šviháckých gentlemanů. Nahoďte dobový outfit a vydejte se ladně plout parketem.

Zdroj: tisková zpráva

mydyrabycad%281%29.jpg
Mydy Rabycad


Součástí swingové noci bude koncert Mydy Rabycad. Česká kapela v čele s rusovlasou zpěvačkou Žofií Dařbujánovou se inspiruje poctivým řemeslem swingových bigbandů a oživuje jej zvukem současné taneční hudby. Momentálně také pilně pracuje na novém albu. Premiéra skladby z ještě nevydaného alba proběhne právě v Roxy. 

Poprvé a naposledy v letošním roce dorazí do Prahy Electro-Swing Malta. Známé DJské trio stojící za vznikem jednoho z hlavních míst současné electro-swingové scény v Evropě. Tradice v netradičním podání, s dobrým vkusem, nadhledem a špetkou ostrovní exotiky – to je Electro-Swing Malta.

django5%281%29.jpg
Papa Django


Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbení DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki a Max W. Tito prvotřídní elegáni vám v Roxy předvedou, proč jsou nevyhledávanějšími electro-swingovými DJs v našich končinách. Než nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.

Mohlo by to být všechno, avšak není. Čeká vás také taneční workshop, akrobatická show, módní workshop, prodejní vintage koutek, cukrárna pro mlsouny a foto-obývák. Celkovou atmosféru dokreslí speciální dekorace a autorská VJ projekce.

 

ELECTRO SWING FEVER @ ROXY

Electro Swing Bohemia

18.10. - 19.10.
Pozor! Chceš vyhrát lístky na Electro Swing Fever do Roxy? Pak se zaregistruj na CityBee, přečti si zítřejší výběr nejlepších akcí na víkend, odpověz na jednoduchou otázku a staň se jedním ze dvou výherců, kteří dostanou 2 vstupenky zdarma!


 

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Do Chorvatska se vám nechce a jinam k moři se letos nedostanete? Přestaňte ronit slzy, vlastní malé moře si doma v paneláku stejně nevypláčete, a vyrazte radši na koupaliště.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!