Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Podnikněte něco zajímavého!

kultura | 21. 9. 2012

Během tohoto víkendu Praha ožije.

Hlavní akcí víkendu je slavnost Zažít město jinak , která v sobotu rozpohybuje pražské ulice. Jeho součástí se stane i dejvický festival Živé město  probíhající už ode dneška. 

Páteční večer bude patřit prvnímu představení z cyklu Women of Will  probíhajícího v rámci Prague Shakespeare Festivalu . Jeden z nejvýznamnějších hudebních festivalů u nás, Struny podzimu , začíná v neděli. Nezapomeňte navštívit výstavu London TwelveTa v neděli naopak končí.

Za hezkého počasí proběhne v sobotu na Ladronce akce Streetball , na které se bude žonglovat se vším v tuhém skupenství. Jezdit po všem, co je tuhé, se bude v sobotu i v neděli na Freestyle Víkendu . Hlad po extrémním pohybu ukojíte na Rybím farmářském festivalu  nebo na Vegefestu .logicko%283%29.jpgZAREGISTRUJ SE na CityBee.cz a budeš dostávat tento výběr každý čtvrtek do své e-mailové schránky.[zazit%20jinak%281%29.jpg]

Jiné a živé jsou i naše články o Praze:
AMERIKA V PRAZE: Víme, kde mají nejlepší hambáče a vanilkovou kolu
Pecka týdne: Katarína Knechtová už nezlobí. Vyhrajte lístky na její koncert
5 originálních kinosálů, kde se budete cítit jako doma


Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!