Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Top 10 týdne: Léto na Jungmaňáku, Francouzský trh i Metallica

doporučujeme | 6. 7. 2014

I když by se mohlo zdát, že do Prahy dorazila "okurková sezóna", nenechte se zmást. Opět jsme našli akce, které rozhodně stojí za vaši pozornost!

jung.jpg
 


Úterý 8. 7.
Máte rádi Metallicu? Pak se na ni přijďte podívat v úterý na Aerodrome festival na Výstaviště. Kapela přiveze speciální koncert "By Request", o jehož programu rozhodnou sami fanoušci. Pokud si zakoupí vstupenku přes internet, mohou hlasovat pro hity, které chtějí slyšet.

 

Aerodrome festival

Aerodrom festival cz

08.07. 15:00

Pro všechny tuhé, zlenivělé, rozbolavělé, upracované, přepracované až trudomyslné je tu možnost užít si radost a protáhnout tělo při ranní józe na Kampě. Cvičit se bude každé úterý za jakéhokoliv počasí.

 

Prázdninová Boot camp joga na Kampě

Boot camp s Hankou Dvorskou

08.07. 06:40


 

Středa 9. 7.
Pro milovníky všeho německého je tu párty v Café Neustadt zaměřená na obyčejnou německou kulturu. Těšte se na currywurst z grilu se spoustou hranolek i hudbu zatím utajeného DJ z Berlína!

 

Deutschlandy

Café Neustadt

09.07. 22:00


 

Čtvrtek 10. 7.
Letos nás opět během prázdninových čtvrtků čeká série open-air vystoupení známých kapel na Jungmannově náměstí. Ve čtvrtek ji odstartuje Iva Bittová, následovat budou Prago Union, Krausberry, The Tap Tap a další! 

 

Léto na Jungmaňáku

ČSOB Inspirace

10.07. - 14.08.

Na trzích můžete ochutnat (a zakoupit) řadu zajímavých produktů. Třeba sýry, klobásky, paštiky, olivy a olivový olej, víno, zmrzlinu, francouzské palačinky i třeba výrobky z levandule. Těšte se i na hudební produkci ve francouzském stylu.

 

Francouzský trh

Francouzský trh

10.07. - 14.07.

Toužíte po exotické dovolené, ale nemáte na ni peníze? Přeneste se na Hawaii díky párty v klubu La Loca. Nebudou chybět koktejly, skvělá muzika i zábava. Nezapomeňte si doma plážové oblečení a havajský věnec!

 

HAWAII PARTY

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

10.07. 21:00


 

Kam za koupáním?
Hledáte místo, kde se osvěžíte? Vyzkoušejte nový biotop v Radotíně! Otevřeno má každý den do 20 hodin, celodenní vstupné vyjde na 80 korun a koupání zde je vhodné pro děti i alergiky, protože se k čištění nepoužívají chemikálie, voda se upravuje pomocí rostlin a přírodních ekosystémů.

 

Biotop Radotín

Přírodní koupaliště v Radotíně s ekologickou filtrací a čištěním vody....


 

Kam za filmem?
Pokud chcete u pozorování filmů usednout v parku, vyrazte za putovním Kinobusem. Tento týden se můžete vydat do Kbel třeba na film Báthory nebo na dokument Olga o první manželce Václava Havla. Vstupné je dobrovolné a výtěžek jde organizaci Pomozte dětem.

 

Kinobus

Unikátní mobilní kino....


 

Kam za mejdany?
Do kulturního centra vytvořeného z přepravního kontejneru můžete vyrazit na všechny akce zdarma. Ať už se jedná o mejdan v rukou dýdžejů, koncerty, workshopy, besedy či filmy dánské produkce. Tenhle týden patří párty!

 

Containall

Kulturní centrum Containall se v roce 2018 stěhuje....


 

Kam za sluneční kuchyní?
Sluneční kuchyni, neboli cuisine du soleil, tedy moderní pojetí jihofrancouzských a provensálských jídel připravovaných z čerstvých a sezonních surovin najdete na místě, kde už za doby Karla IV. byla vinice. Pokud hledáte místo pro speciální příležitost, v Salabce jste ho našli!

 

Salabka restaurant

Spojení krásného, romantického, ale zároveň moderního prostředí s nápaditou Sluneční... 

přehled článků

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!