Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Skejťáci na Štvanici, letní party a italský jarmark

doporučujeme | 4. 7. 2014

Nechystáte-li se na filmový festival do Karlových Varů nebo na Rock For People do Hradce Králové, pak určitě vyrazte na Štvanici na Excelent Mystic Sk8 Cup. Kromě borců na prknech vás tu po celý víkend čekají skvělé kapely a DJs.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/excelent.jpg]
Excelent Mystic Sk8 Cup (Zdroj: facebookové stránky) 


Páteční večer
Přijďte si s Recycle with love ulovit stylové kousky oblečení do kavárny Moment a pak se v nich blýskněte na Welcome Summer Party v Maxim Baru. Koktejly z Brazílie ochutnáte v El Mágicu na Friday Brazilian Breeze a nový párty koncept vyzkoušíte na akci s názvem Bitchy Island. Pro příznivce festivalu Let It Roll je tu warm up párty ve Stormu.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/recycle.jpg] 

Sobota
Zaběhněte si 2 míle s úsměvem nebo vyrazte do Národního technického muzea u příležitosti výročí jeho založení za pouhých 50 Kč. Netradiční historický jarmark z Bassana del Grappa plný italských lidových obyčejů vás čeká na Ovocném trhu a Vladimir 518 a Dj Mike Trafik ve Žlutých lázních. Cross Club pak roztančí Shotgun Festival Warmup.

Neděle
Naplňte si břicha na Vegan pikniku na Vyšehradě a nebo si za asistence lektorky vyzkoušejte techniku suché jehly na jedné z doprovodných akcí výstavy Reynek. Židovské a cikánské písně si poslechněte v podání Ivy Bittové na zámku Ctěnice a za trochou undergroundu zajděte do Vagonu na večer s názvem Talenti a Mistři.

Pro děti
Děti nechte vyřádit na Indiánském létu v ZOO a ty větší a šikovnější vezměte na kurz vaření Malí Italové. Pro jedlíky a mlsouny je tu Sobotní grilování na Pankráckém rynku s malováním na obličej, Nedělní rodinný brunch s animačním programem na Žofíně nebo Sladké dny v Atlantise.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/Ctenice.jpg]
Zámecký areál CtěniceRegistrace na CityBee Vám zabere asi 1 minutu. Každý čtvrtek pak dostanete do mailu CityBeekend.
Kromě toho budete moci sledovat na CityBee, co se děje ve Vašich oblíbených podnicích.

přehled článků

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!