Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

CityBeekend: Skejťáci na Štvanici, letní party a italský jarmark

doporučujeme | 4. 7. 2014

Nechystáte-li se na filmový festival do Karlových Varů nebo na Rock For People do Hradce Králové, pak určitě vyrazte na Štvanici na Excelent Mystic Sk8 Cup. Kromě borců na prknech vás tu po celý víkend čekají skvělé kapely a DJs.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/excelent.jpg]
Excelent Mystic Sk8 Cup (Zdroj: facebookové stránky) 


Páteční večer
Přijďte si s Recycle with love ulovit stylové kousky oblečení do kavárny Moment a pak se v nich blýskněte na Welcome Summer Party v Maxim Baru. Koktejly z Brazílie ochutnáte v El Mágicu na Friday Brazilian Breeze a nový párty koncept vyzkoušíte na akci s názvem Bitchy Island. Pro příznivce festivalu Let It Roll je tu warm up párty ve Stormu.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/recycle.jpg] 

Sobota
Zaběhněte si 2 míle s úsměvem nebo vyrazte do Národního technického muzea u příležitosti výročí jeho založení za pouhých 50 Kč. Netradiční historický jarmark z Bassana del Grappa plný italských lidových obyčejů vás čeká na Ovocném trhu a Vladimir 518 a Dj Mike Trafik ve Žlutých lázních. Cross Club pak roztančí Shotgun Festival Warmup.

Neděle
Naplňte si břicha na Vegan pikniku na Vyšehradě a nebo si za asistence lektorky vyzkoušejte techniku suché jehly na jedné z doprovodných akcí výstavy Reynek. Židovské a cikánské písně si poslechněte v podání Ivy Bittové na zámku Ctěnice a za trochou undergroundu zajděte do Vagonu na večer s názvem Talenti a Mistři.

Pro děti
Děti nechte vyřádit na Indiánském létu v ZOO a ty větší a šikovnější vezměte na kurz vaření Malí Italové. Pro jedlíky a mlsouny je tu Sobotní grilování na Pankráckém rynku s malováním na obličej, Nedělní rodinný brunch s animačním programem na Žofíně nebo Sladké dny v Atlantise.

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/Ctenice.jpg]
Zámecký areál CtěniceRegistrace na CityBee Vám zabere asi 1 minutu. Každý čtvrtek pak dostanete do mailu CityBeekend.
Kromě toho budete moci sledovat na CityBee, co se děje ve Vašich oblíbených podnicích.

přehled článků

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!