Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nejlepší akce pro rodinky s dětmi v roce 2014

pro děti | 7. 4. 2014

Už jsme vám přinesli tipy na nejlepší sportovní, kulinářské a všeobecně nejzábavnější akce roku 2014. Teď je načase, aby si na své přišly i rodinky s dětmi. Tady máte pět akcí, kde si to právě rodiče s prcky skvěle užijí.

Napsala: Alena Mazzolini ( blog)

deti1.jpg
Foto: Kašpárkohraní


%C4%8D%C3%ADsla/purple-01.jpgMatějská pouť
Matějskou už jsme vám doporučovali mezi nejzábavnějšími akcemi. To proto, že ji milují dospělí stejně jako děti. Pokud jste ještě nebyli, máte čas do 21. dubna. Vezměte děti na autíčka nebo na starou dobrou horskou dráhu.

 

Matějská pouť

Výstaviště Praha

01.03. - 21.04.


%C4%8D%C3%ADsla/red-02.jpgPražská muzejní noc
V rámci Pražské muzejní noci je připraveno mnoho zajímavého i pro děti. V minulých ročnících nechyběly tvořivé dílny, soutěže, kvízy, hry, divadelní představení či různé pokusy. K tomu mají příležitost seznámit se s kulturním bohatstvím sbírek muzeí a galerií hlavního města v neopakovatelné atmosféře sobotní noci a poznat tyto instituce v novém světle.

 

Pražská muzejní noc 2014

Pražská muzejní noc

14.06. 19:00


%C4%8D%C3%ADsla/blue-03.jpgKašpárkohraní
Největší rodinný festival v ČR nabízí hudební a divadelní scénu, umělecké dílny nebo představení sportovních klubů. Nenajdete tady samoúčelnou lacinou zábavu, ale program, který vám i vašim dětem něco dá.

 

Kašpárkohraní

Letná

15.06. 12:00


%C4%8D%C3%ADsla/green-04.jpgLadronkafest
Největší festival volnočasových aktivit zejména pro děti a mladé lidi ve střední Evropě. Čekejte prezentace spousty sportovních i uměleckých aktivit, adrenalinové zábavy, hudby, tance… Návštěvníci si můžou všechno zadarmo vyzkoušet. Nového koníčka si tu najde každý, kdo jenom trošku chce.

 

Ladronkafest 2014

Městská část Praha 6

06.09. 11:00


%C4%8D%C3%ADsla/orange-05.jpgSporťáček
Ideální místo pro výběr sportu pro vaši ratolest. Vedle klasických sportů tady poznáte i nové nebo méně známé disciplíny, potkáte se s trenéry, ale také s fyzioterapeuty, sportovními lékaři a psychology. Děti si mohou všechno vyzkoušet a zjistit, pro co mají vlohy a co je bude bavit.

 

Sporťáček 2014

Hamr sport Braník

06.09. 10:00
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!