Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Bzukot Prahy: Lego příběh, Pražský vývar a Rusalka pod širákem

doporučujeme | 5. 2. 2014

Sledujeme bzukot Prahy a vybíráme pro vás to nejdůležitější. Bez zbytečných povídaček kolem.
 

%C4%8Dl%C3%A1nky3/lego_koncert.jpg 

Ve čtvrtek doporučujeme…

Animovaný film LEGO příběh má zatím skvělé recenze, v cizině i u nás. Tak nadšené kritiky jsme dlouho nečetli. Premiéra už je tady!

 

Lego® Příběh - Premiéra

Warner Bros. Entertainment

06.02. 16:00


Olympijský park se otevře v 16 hodin. Na Letné bude k dispozici do 23. února, pak zase zmizí. První den bude vstup zdarma!


Chinaski v O2 areně oslaví 20. narozeniny! Jako host vystoupí slovenská kapela No Name. Přidejte se, ještě pořád jsou k mání lístky 2. kategorie za 390 korun.

 

Chinaski: 20 let

O2 arena

06.02. 20:00


Sebevědomá velšská partička Skindred, která v létě zazářila na Mighty Sounds, předvede nové album Kill The Power. Z něj už fanouškům nabídla singl Ninja, který naznačuje, že koncert bude bomba! Jako hosté zahrají Soil, Maplerun a The Switch. 

 

Skindred / UK + Soil / USA + Maplerun / EU

Lucerna Music Bar

06.02. 19:00



Z pražských kuloárů…

Prahu čeká nový projekt Pražský vývar! Jednou za měsíc si můžete za 100 Kč vstupného dát polévku, salát, poslechnout si prezentace 4 projektů, které by měly oživit Prahu a pak hlasovat pro nejlepší. Vítěz dostane vybrané vstupné. Poprvé akce proběhne 12. února v Café Neustadt a Novoměstské radnici. 

 

Pražský vývar

Café Neustadt

12.02. 19:00

Přenos Dvořákovy Rusalky z Metropolitní opery v NY bude o víkendu výjimečně i pod širým nebem na náměstí Republiky! Odvysílána budou jen dvě ze tří dějství, s ohledem na noční klid bude projekce ukončena ve 22 hodin.

 

Rusalka pod širým nebem

Aerofilms

08.02. 18:45

V rámci festivalu Malá inventura zamíří do La Fabriky izraelská hiphopová opera The city. Ta předvede jednu souvislou píseň kombinující rap, hip hop a mluvené slovo s divadelními a básnickými texty. Za lístky zaplatíte 450 korun.

 

The city

La Fabrika

26.02. 19:30



 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!