Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Buďte o Vánocích hvězdy večera (nejen Štědrého)

lifestyle | 9. 12. 2013

Pozor, tento článek obsahuje soutěž, která Vás může změnit.

Pokud máte občas pocit, že by si lidé měli více všímat vaší výjimečné osobnosti a že váš šarm neoceňují dostatečně rychle, doporučujeme vyzkoušet Impro Live. Akci, kde vás profesionálové naučí, jak se stát mistrem prvního dojmu. Navíc Vás to nebude stát ani korunu, pokud vyhrajete v naší soutěži! (viz níže). Na pár otázek nám odpověděla Markéta Uchytilová z pořadatelského týmu.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/1.png 

Co to vlastně je IMPRO live?
Impro Live! je večer, během kterého se návštěvníci pobaví nejen při tematicky zaměřeném improvizačním divadelním představení. Po vystoupení profesionálů se mohou zúčastnit i praktických workshopů, kde si v odlehčené formě vyzkouší své reakce na situace v praxi. Finále večera je volná zábava, která dá lidem příležitost získat nové kontakty na zajímavé lidi. 

Pořádáte podobné akce pravidelně?
Impro Live! večery pořádáme pravidelně jednou měsíčně. Každý měsíc vybereme téma, které je lidem blízké natolik, aby se při představení uvolnili a pobavili se a z workshopů nabrali dovednosti, které pak snadno využijí i v běžném životě. Tématem nejbližšího Impro Live!, který se uskuteční 11. 12. 2013 v pražském HUBu, je „Jak upoutat & zaujmout“. 

Co si návštěvníci z workshopu „Jak upoutat & zaujmout“ odnesou?
Jak už název napovídá, pohrajeme si s technikami, které nám usnadní kontakt s druhými lidmi. Ukážeme si čím správně zapůsobit na osoby, které chceme zaujmout, jak můžeme vést skutečně zajímavý dialog, a také jak budovat a udržet si dobré vztahy i do budoucna.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/3.png 


Doporučila bys workshop i zadaným?
Určitě doporučila. Vždyť přece i zadaní mohou chtít působit na druhé příjemně.☺ Třeba právě v pracovní sféře, kde dobrý dojem otevírá dveře k novým příležitostem a pomáhá přirozenému navazování kontaktů.     

Můžeš vyjmenovat tři hlavní důvody, proč by se měli lidé v tomto vánočním shonu, který kolem nás začíná pořádně bouřit, workshopu zúčastnit?
I v době shonu by měl člověk umět na chvíli vypnout, odpočívat a bavit se. Impro Live! je relaxem, rozptýlením a také zážitkem, který dává lidem příležitost posunout se v životě zas o krok dál. Usnadnit si vzájemný kontakt s druhými hravou a nenucenou formou a potkat při tom stejně naladěné lidi, je, myslím, dobrým důvodem, proč přijít ochutnat novou příchuť zábavy, kterou jste ještě nezkusili.

Facebooková událost ZDE

Soutěž!

2x2 volné vstupy máme pro desátého a dvacátého registrovaného uživatele CityBee, který nám do úterní půlnoci pošle na soutez@citybee.cz  mail s předmětem "první dojem".

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!