Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Rozhovor s Gillem Oulevey: Proč vyrazit do La Loca

advertorial | 6. 12. 2013

Nový bar La Loca MUSIC BAR LOUNGE nedaleko Karlova náměstí otevřel asi před 14 dny a od té doby nabízí každý večer živou hudbu zdarma.Nachází se v přízemí hostelu Mosaic House a díky tomu tam vládne hodně mezinárodní atmosféra, jako byste se ocitli někde v Londýně. Máme pro vás rozhovor s manažerem prodeje a marketingu Gillem Oulevey, který pochází ze Švýcarska.

album/News_Model_News/527/Mosaic580.jpg 
Podívejte se do fotogalerie na více snímků 

album/News_Model_News/527/gill.jpgV čem bude La Loca jedinečná? V čem se bude lišit od jiných pražských klubů?
La Loca je nekuřácký music bar, což je samo o sobě nezvyklé. V La Loca je navíc na všechny akce – což se týká vyhlášených kapel i DJů – vstup zdarma. A co je důležité, máme špičkovou zvukovou aparaturou Meyer Sound, takže každé vystoupení si tu maximálně vychutnáte. Výjimečná je i designem – interiér je moderní, ale přitom tu vládne velmi pohodová atmosféra. 

Jaké nabízíte nápoje? Bude se u vás také vařit?
Nabízíme skvělé koktejly a drinky. Specialita music baru jsou koktejly MUSIC STARS, které jsou inspirovány hudebními hvězdami. K tomu nabízíme točený Staropramen a také pivo Hoegaarden. Co se týče jídla, vybrat si můžete z tapas, burgerů, latino specials a nebo třeba sendvičů. Určitě si tu každý najde něco „na zub“. 

Existuje ve světě nějaký bar, kterým jste se inspirovali?
Nejde říci, že jsme se inspirovali jediným barem. La Loca je prostě unikát. Inspirovali jsme se barovou scénou celého světa a doufáme, že to v našem music baru bude poznat. Je to mix různých zkušeností, národností a chutí!

Jaká bude otevírací doba? 
Otevírací doba je od 11:30 do 2:00. Od 11:30 budeme také servírovat polední menu. 

Na jaké tři akce do Vánoc byste pozvali naše čtenáře?
Určitě bychom rádi vyzdvihli koncert české rockové kapely Airfare, který se bude konat 10. prosince.  Kromě České republiky Airfare prorazili v několika evropských státech a jejich popularita stále stoupá. Také bychom rádi doporučili vystoupení zajímavého projektu Deaths, který se uskuteční 20. prosince a k tomu dream popové silentLUNO, ti vystoupí 27. prosince. Vánoce v La Loca určitě nudné nebudou! :)

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!