Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

A do třetice: co pořídit mladým a neklidným?

doporučujeme | 6. 12. 2013

Už víte, co koupit babičce a dědovi, vašim dětem nebo dětem vašeho sourozence a kolegům-kávomilům. Teď můžete načerpat inspiraci pro změnu pro vaše známé, kamarády, spolupracovníky, sestry, bratry, švagry...prostě pro všechny mladé a aktivní!

Připravily Jana Samšuková a Petra Šarešová

[album/News_Model_News/526/AlexMonhart.png] AlexMonhart, foto: Marek Es

[%C4%8Dl%C3%A1nky2/red-01.jpg]Originální motýlky
Originální motýlky mohou nosit styloví kluci i holky! Můžete buď pořídit dřevěné od značky BeWooden, a to třeba na Boutique Marketu, nebo od AlexMonhart, které jsou z kvalitních recyklovaných materiálů – třeba ze starých Levi’sek nebo tvídového saka. Hledejte na designSUPERMARKETU nebo na e-shopu.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/purple-02.jpgJazykový kurz
Mladí a aktivní se jistě rádi učí cizí jazyky. Španělština je nejen sexy, ale hlavně poslední dobou velmi žádaný jazyk. Pořiďte kamarádovi nebo sestře poukaz na kulturní workshop, kurz nebo zkoušku ze španělštiny třeba v Institutu Cervantes!

%C4%8Dl%C3%A1nky2/pink-03.jpgCryptex
Deaktivujte společně s partou nejlepších kamarádů bombu v Cryptexu. V místnostech hledejte indicie, najděte poklad, zničte bombu a hlavně zapojte i ty nejmenší mozkové závity. Skvělý dárek pro pět lidí najednou. Pět much jednou ranou?

%C4%8Dl%C3%A1nky2/blue-04.jpg4D zážitek
A co takhle lístky do 4D kina? Mnozí už možná film ve 4D navštívili, ale rozhodně ne všichni? Zkuste se nenápadně zeptat, jestli už v sedačce hodili padoucha, a jestli ne – máte skvělý dárek.

[album/News_Model_News/526/vybijse.jpg]  Naše redaktorka vyzkoušela na vlastní kůži

%C4%8Dl%C3%A1nky2/green-05.jpgVybij se!
Je váš kamarád pro každou špatnost, ale hodně se stresuje? Říká často, že by ten mobil rozdupal a prohodil oknem? Nechte ho vybít se a roztřískat třeba rovnou celý počítač nebo něčí hlavu.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/brown-06.jpgVolný pád
Nechte je proletět se a trochu si vytahat rty ve Skydive Areně. Let ve větrném tunelu je zážitek, na který vaši známí nezapomenou.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/blue-07.jpgAkrobacie na tyči    
Pole dance a fitness zažívají v poslední době velký boom. Nenechte se zmýlit – tyč není výsadou jen silných a pružných dívek, navíc lehkých... Často vídáme na tyčích vlát v praporu i muže! Na tyči se může nejen tančit, ale i posilovat celé tělo, provozovat jógu, akrobacii, strečing a další… Přihlašte vaše aktivní kámoše na nějaký z kurzů ve Vertigo Pole Fitness – zápisy probíhají už nyní.

album/News_Model_News/526/Vertigo.jpg ©Vertigo Pole Fitness

[%C4%8Dl%C3%A1nky2/08.jpg]Taneční lekce
Zajímá vás nebo vašeho známého či kamaráda street dance, balet, Flowtonic nebo Port de Bras? Pořiďte jim dárkový poukaz na některý z tanečních kurzů třeba ve Studiu Fascinace.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!