Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Čtyři nejlepší party, které vám Praha letos nadělí pod stromek

zábava | 5. 12. 2013

Kamarádi. Byla bych pěknej cynik, kdybych zrovna v týhle době nezmínila Vánoce, to, jak se na ně všichni strašně těšíme a hlavně to, jak moc krásně je v Praze můžeme už brzo oslavit. Zapomeňte ale na firemní večírky s rautem a revivalama – v prosinci se totiž v naší režii pojedou úplně jiný bomby!

Napsala: Mariana Kopecká

%C4%8Dl%C3%A1nky2/3.Muah.jpg 

MUAH! (Café V lese, 6. 12.)

Brněnskej fenomén Muah! konečně míří taky do Prahy! V rytmu housíku tentokrát tenhle minifestival rozezvučí vršovický Café v lese. Až z dalekýho Německa sem přijede zahrát DJ a producent Martin Hayes, za Muah crew pak zahrajou Kellys a Click Joe. A o warm up večírku se postará vsetínskej DJ SEEGENG. Tenhle večer se desky i vaše boky budou točit o sto šest, to je jistý!

Babyshambles (LMB, 9. 12.)

Pamatujete, když vám bylo sladkejch –náct, pařili jste na Fuck Forever od tenkrát nový partičky Peta Dohertyho a říkali si, že nic vodvázanějšího neexistuje? …No, dneska už to možná tak silný není, ale stejně stojí za to si chvíle s touhle londýnskou indie-rock partičkou připomenout naživo. Babayshambles letos vydali už třetí album Sequel To The Praquel (přebal alba jsme použili v úvodní fotografii, podívejte se zde) a představit ho přijedou do pražskýho Lucerna Music Baru! Ochutnávka novýho matroše:

 


Tata Bojs – vánoční večírek (Roxy 11. 12.)

Jestli chcete zažít vánoční besídku tak trochu jinak, určitě ji zkuste v podání (podle mě) nejlepšejší český kapely Tata Bojs. Kluci umí skoro na každym koncertu něčim překvapit a tentokrát tomu nebude jinak. Zatím jsou sice tajemný jak hrad v Karpatech, ale stejně už je jasný, že nás čeká speciální vánočkovej playlist, speciální vizuální projekce, taky nástroje z recyklovatelných materiálů a určitě i další překvápka!

 


SUPERCROO x PSH vánoční mejdan (Storm, 13. 12.)

To nejlepší jsem si musela nechat na závěr. Nově otevřenej klub Storm na Žižkově hraje hlavně drumík a občas hip hop – jako v případě nejextrémnější kalby, co v prosinci můžete zažít, a to v podání těch nejlepších z nejlepších!  Snapbacks.cz se zkrátka rozhodli pro trochu brutálnější verzi vánočního večírku a pozvali si na něj chlapce ze Supercroo a Penery k tomu. Tohle bude velkýýý, těšánky jako nikdy!!
 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!