Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

CityBeekend 15.-17. 6. 2012

sport | 14. 6. 2012

Tento víkend bude patřit adrenalinu, koncertům a závodům v neckách.

V sobotu změřte své síly v závodu Genesis bike Prague, kde si můžete zvolit kratší 35km nebo náročnější 60km trasu. Nebuďte bábovky a zkuste to. Jestli vás kola neberou, na letišti v Letňanech se ve stejný čas koná největší závod v akrobatickém létání Aerobatics Freestyle Challenge. A hned v neděli si přijďte zablbnout do Žlutých lázní na Wake Jam 2012, kde se představí mistři skateboardingu, BMX a wakeboardingu. Sami si můžete na Vltavě zkusit paddelboarding - jízdu na speciálním prkně s pádlem.
Celé páteční a sobotní odpoledne můžete strávit na festivalu Skrz na skrz, který pořádají studenti uměleckých vysokých škol. A pokud máte chuť na trochu taneční muziky, vyražte v neděli večer na koncert svetoznámého rappera Pitbulla.

A pozor! Tento týden končí několik výstav, tak je neprošvihněte. Do neděle můžete vidět ve výstavním prostoru Spejs instalaci Markéty Jáchimové LES  a v Galerii umění pro děti končí výstava Umění v recyklaci. V pondělí máte poslední možnost podívat se na výstavu Atentát na Heydricha v kulisách koncentračního tábora na Karlově náměstí. Nakonec jedna dobrá zpráva pro ty, kteří si myslí, že už prošvihli výstavu Human Body Exhibition - organizátoři ji prodloužili až do neděle.

genesis_2%281%29.jpg

Vaše CityBee

přehled článků

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!