Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 15.-17. 6. 2012

sport | 14. 6. 2012

Tento víkend bude patřit adrenalinu, koncertům a závodům v neckách.

V sobotu změřte své síly v závodu Genesis bike Prague, kde si můžete zvolit kratší 35km nebo náročnější 60km trasu. Nebuďte bábovky a zkuste to. Jestli vás kola neberou, na letišti v Letňanech se ve stejný čas koná největší závod v akrobatickém létání Aerobatics Freestyle Challenge. A hned v neděli si přijďte zablbnout do Žlutých lázní na Wake Jam 2012, kde se představí mistři skateboardingu, BMX a wakeboardingu. Sami si můžete na Vltavě zkusit paddelboarding - jízdu na speciálním prkně s pádlem.
Celé páteční a sobotní odpoledne můžete strávit na festivalu Skrz na skrz, který pořádají studenti uměleckých vysokých škol. A pokud máte chuť na trochu taneční muziky, vyražte v neděli večer na koncert svetoznámého rappera Pitbulla.

A pozor! Tento týden končí několik výstav, tak je neprošvihněte. Do neděle můžete vidět ve výstavním prostoru Spejs instalaci Markéty Jáchimové LES  a v Galerii umění pro děti končí výstava Umění v recyklaci. V pondělí máte poslední možnost podívat se na výstavu Atentát na Heydricha v kulisách koncentračního tábora na Karlově náměstí. Nakonec jedna dobrá zpráva pro ty, kteří si myslí, že už prošvihli výstavu Human Body Exhibition - organizátoři ji prodloužili až do neděle.

genesis_2%281%29.jpg

Vaše CityBee

přehled článků

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!