Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Co se klube na klubové scéně?

kultura | 7. 11. 2013

Náš seriál o pražské klubové scéně pokračuje i dnes. Zeptali jsme se v několika dalších klubech, které spolupracují se CityBee, jaké novinky si pro nás připravily a na co se můžeme v následujících měsících těšit. Kam se vydáte vy? Zajímají vás kluboví nováčci, jako třeba bar La Loca nebo radši zapaříte ve starém dobrém Chapeau Rouge?

Připravila Jana Samšuková
 

CHAPEAU ROUGE

Chapeau.jpgChapeau Rouge letos oslavilo 94 let od svého založení a přesto drží krok se současnými hudebními trendy jako kdejaký mladíček. Nedávno byly prostory klubu zrekonstruovány, stejně jako jejich technické vybavení, a tak majitelé slibují vynikající zvukové zážitky. Každý měsíc proběhnou již tradiční akce jako Bounce!Bounce! nebo Clash! a také Freestyle Mondays s open micem, kde můžete předvést i vy, co ve vás je! Navíc 21. listopadu v klubu vystoupí japonští metaláci Crossfaith, kam si nezapomeňte vzít špunty do uší - bude rámus!

RETRO MUSIC  HALL

Retro se před čtrnácti dny stalo oficiálním klubem rádia Evropa 2! Každý měsíc klub málem roztrhává velká party Dance Extravaganza, kterou vždy hostí DJs právě Evropy 2 a pouští tu nejaktuálnější taneční muziku. Nejbližší mejdan se pak chystá na tuto sobotu 9. listopadu, kdy vystoupí DJ Michal Burian.

LA LOCA MUSIC BAR & LOUNGE

(úvodní vizualizace)

Nový, nekuřácký bar La Loca otevře své dveře už 21. listopadu. Každý večer budou návštěvníkům servírovat své sety rozliční Djs a kapely a vstup bude vždy zdarma! K nim si můžete zaplnit břicho pořádnými Burgery nebo tapas. Nabitý program odpálí NVGTRS Djs, hned druhý den po otevření, 22.11., vystoupí The Prostitutes a DJ Mardoša. 30. listopadu pak zahrají The Sunflower Caravan. V prosinci se pak připraví skupiny Make My Heart Explode a Airfare. 


 

PALÁC AKROPOLIS

V týdnu od 11. listopadu bude Palác Akropolis patřit Festivalu integrace Slunce. Tenhle festival už 19 let propojuje lidi bez rozdílu věku, pohlaví či zdravotního stavu. Na pódiu vystoupí profesionální i amatérské divadelní soubory, také zde své nové album pokřtí broumovská rocková kapela Imodium. Zajímavé bude vystoupení studentů JAMU, které propojí hudbu, tanec, mluvené slovo a znakovou řeč. Nezapomeňte si dát domácí malinovku v místní restauraci, která je nově zrekonstruovaná!

DUPLEX

Duplex.jpgDuplex se v následujících měsících soustředí na dvě velké akce. Těmi budou party WOW, kterou 23. listopadu ovládnou známí holandští DJs Firebeatz, a 6. prosince pak Ministry of Sound, kde vystoupí jedna z největších hvězd taneční hudby DJ Moguai! Partypeople také potěší, že každou středu můžou jít do Duplexu pařit zadarmo v rámci Free Wednesdays. Klub na Václaváku teď navíc čeká rekonstrukce v podobě zvětšení tanečního parketu. O několik metrů čtvrtečních víc důvodů, proč jít tancovat do Duplexu!

DÉJÁ VU

Klub DéJá Vu připravuje plno novinek! Každý měsíc bude pořádat tematickou party a hlavně – 23. listopadu slaví své 3. narozeniny! Chystá se velká party ve stylu Hollywoodu! Takže jestli milujete hvězdy světového filmu a rádi se jako jedna oblečete, zapište si toto datum do diáře. 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!