Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Legendary Suit Up Party: „Kdo miluje Barneyho, nesmí na téhle party chybět!“

kultura | 8. 10. 2013

Studenta Media pořádá další party, na které se v džínách rozhodně neblýsknete. Organizátor akce Zdeněk Horák nám odpověděl na to, proč je SUIT UP party, na kterou vloni dorazilo 1800 lidí, tak legendární a představil dvě letošní specialitky: vystoupení Ondřeje Brzobohatého v setu s DJ Rockstarem a také seznamovací vizitky pro sympaťáky. Navíc můžete také se CityBee vyhrát dvakrát dvě vstupenky!

V čem se party liší od jiných v metropoli?
Za prvé je to party, na kterou musíte přijít slušně oblečení. Už to se v Praze moc nevidí. Bude to luxusní akce za velmi nízké vstupné. Za druhé je to jedna z velmi mála párty v Praze inspirovaná seriálem How I Met Your Mother, který je u nás velmi oblíbený. Takže kdo miluje Barneyho Stinsona, tak prostě musí dorazit. A za třetí je to samotný program. Tentokrát jsme připravili opravdu bonbónek. Kromě živého bubenického vystoupení Olivera Beatmana, vystoupí Ondřej Brzobohatý v live setu s DJ Rockstarem. A na to jsme sami zvědaví a velmi se tešíme, protože něco takového v našem českém rybníčku ještě Ondřej nikdy neudělal a bere to sám jako velkou výzvu. Dokážete si představit třeba Daft Punk v obsazení DJ, klavír a zpěv?

%C4%8Dl%C3%A1nky2/IMG_1964kopie.jpg

Co jsou zmiňované seznamovací vizitky?
Velká legrace! U vstupu dostane každý 3 vizitky, na které může napsat svůj kontakt a pak je někomu sympatickému předat. Kdo nasbírá za večer nejvíce vizitek, a bude tedy právem považován za nejsympatičtějšího, dostane nějakou pěknou cenu. 

Kdo může na party dorazit? Snad ne jen studenti…
Věk návštěvníků nijak neomezujeme. Většinou na SUIT UP Party chodí právě studenti a čerství absolventi, ale rozhodně to není akce pouze pro ně. Pokud se rádi pěkně oblečete a máte rádi taneční hudbu ve všech jejích možných variacích, pak určitě přijďte, ať už je vám 20 nebo 50. 

Je dress code striktně neoblobný?
Ano. Na SUIT UP Party se chodilo v oblecích a koktejlkách vždycky. Asi nebudeme úplně tak přísní, abychom nějakého nebožáka v džínách vyhodili hned u dveří, ale znáte ten pocit, kdy přijdete na akci v riflích a tričku, na místě zjistíte, že jsou tam všichni v obleku a cítíte se poněkud nepatřičně? 

%C4%8Dl%C3%A1nky2/IMG_2032kopie.jpg

Kdy se konala první SP a jaká je její historie?
První SUIT UP Party se konala před třemi lety v Retru. V pořadatelském týmu byli tehdy Vláďa Weiss, Adam Hazucha, Jirka Jindrák a Michal Grepl. To jsou vlastně "duchovní otcové" celého nápadu. Studenta byla od začátku mediálním partnerem a letos jsme od nich jako vydavatelství Studenta Media akci převzali i s organizací.


[%C4%8Dl%C3%A1nky2/beecka.jpg]
SOUTĚŽ
: Chcete vyhrát dvě vstupenky na Legendary Suit Up Party? Pak napište na adresu soutez@citybee.cz vaši nejúčinnější balicí hlášku a dvě nejoriginálnější odměníme párem vstupenek. Soutěž se uzavírá zítra v poledne, tak neváhejte!

Herní řád najdete zde.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!