Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Das Filmfest ist wieder da! Vyhrajte třikrát dvě vstupenky.

kultura | 8. 10. 2013

Festival německy mluvených filmů Das Filmfest je po roce zpět a vy můžete (a možná dokonce musíte) být u toho! Letos totiž opět nabízí rozmanitý program projekcí, které vás nejen budou bavit, ale také vám samozřejmě rozšíří obzory!.Pro ty, kteří buď chtějí doplnit svůj balíček už nakoupených vstupenek o další, nebo pro ty, kdož se stále ještě nerozhodli, zda na festival zajdou, máme soutěž o třikrát dvě vstupenky. Nezapomeňte se registrovat na CityBee, abyste se soutěže mohli zúčastnit.

Řeč je o třech projekcích, konkrétně o německém filmu Za všechno můžou ostatní, který vypráví o mladém násilníkovi, který se snaží změnit svůj život, dále o švýcarském snímku Noční křik. Jedná se o neotřelý roadmovie se zajímavou zápletkou. Třetí sérii vstupenek můžete vyhrát na libovolnou projekci bloku krátkých filmů 300‘ Shorts.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/Nachtlaerm_03_(c)_TampC-Film.jpg

1)    Za všechno můžou ostatní – 16.10., 20:45, Kino Lucerna
Chcete-li vyhrát dvě vstupenky na tento film, zodpovězte na otázku „Jak se jmenují dvě hlavní postavy filmu?“ Odpovědi posílejte na adresu soutez@citybee.cz a do předmětu napište „FILM 1“. 

2)    Noční křik – 17.10., 18:30, Kino Lucerna
Chcete na tento film? Pak zodpovězte na soutěžní otázku: „Jak se jmenuje film Noční křik v originále a v jakém roce byl natočen“? Odpovědi posílejte na adresu soutez@citybee.cz a do předmětu napište „FILM 2“.

3)    300‘ Shorts – 18.10., 17:45, 19:45 nebo 21:45, Kino Atlas
Zajímají vás vstupenky na blok krátkých filmů? Odpověď na otázku „Z jakých zemí pocházejí krátkometrážní filmy v těchto blocích?“ posílejte na adresu soutez@citybee.cz a do předmětu napište „FILM 3“.

Pokud vaše odpověď dorazí jako desátá v pořadí, můžete se těšit na vaše vstupenky! Tak hurá do toho.

Herní řád naleznete zde.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!