Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Soutěž: Vyhrajte 2.000 Kč do nové restaurace le WINstub La Gare!

kultura | 24. 9. 2013

Sedmého října se v restauraci le WINstub La Gare začnou vařit večeře v režii nového šéfkuchaře Romana Dolejše. V prostoru, který je propojen s Brasserií La Gare se dosud podával především brunch, od října se však le WINstub La Gare opět stane plnohodnotnou restaurací z rodiny, do níž patří kromě zmíněné Brasserie také Les Moules v Pařížské, Vozovna Stromovka a Restaurace Jezerka

%C4%8Dl%C3%A1nky2/lewinstub2.jpg 
Interiér restaurace

[%C4%8Dl%C3%A1nky2/lagare.jpg]Chcete vyhrát voucher v hodnotě 2.000,- Kč na večeři v této stylové restauraci? Pak se zaregistrujte na CityBee a pošlete nám správnou odpověd na otázku:

Jak se jmenuje specialita, která je tradičně v podávána ve WINstubech v Evropě a najdete ji i V Celnici v Praze? 
 
Odpověď pošlete  do 6. 10. 2013 na soutez@citybee.cz a do předmětu uveďte heslo "La Gare". Desátý z Vás vyhrává!

Herní řád a vítěze najdete ZDE.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!