Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Vozovna Stromovka

Praha 7, Královská obora 2, 17000

zpět na výpis
Tip
Vozovna Stromovka

Zahradní restaurace uprostřed největšího parku v Praze - ve Stromovce. Čerstvý vzduch, pohoda a velké dětské hřiště. To je Vozovna Stromovka.

Telefon:725 123 705
Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Dnešní Vozovně své prostory propůjčila původní vozovna tramvají, která zde stála až do 30. let minulého století. Na původní architekturu moderně navazujeme zrekonstruovanou částí restaurace, kde je možné využít i prostorné zahrádky s velkým dětským hřištěm a příjemným výhledem do zeleně. Součástí restaurace je i venkovní stánek s rychlým občerstvením, kde je možné zakoupit nápoje a něco malého na zub s sebou.

Jídelní lístek láká pestrým menu, nechybí ani dětskými pokrmy a specialitami z udíry a grilu. Na čepu je vždy připraveno poctivé tankové Únětické pivo.

Během roku pořádáme i mnoho gastronomických akcí, které rozhodně stojí za návštěvu! 

Pořádáte firemní nebo soukromé akci? Večírky, svatby nebo grilovací párty? Tak to u nás budete na správném místě - vzhledem k naší poloze nemáme omezení v otevírací době a v případě "hlučnějších" tanečních večírků se nemusíte bát rušení nočního klidu.

Pro aktuální informace a pořádané akce sledujte náš facebook a instagram.

Královská obora 2
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: