Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 16. 9. 2013

Dnes začíná poslední týden, kdy můžete na Štvanici zajít na Golema ! Dít se budou ale i jiné zajímavé akce, ať už hudební, výtvarné nebo sportovní.

album/News_Model_News/427/labyrinty.jpg

1. LABYRINTY | tanec a hudba ve 3D (pondělí 16. 9., 20:00)
Orchestr Berg se originálním způsobem věnuje současné hudební klasické tvorbě. Nyní přišel se zajímavým site specific projektem. V pondělí večer se v atriu moderní Fakulty architektury ČVUT rozezní hudba a zároveň rozeběhnou tanečníci na všechny strany a vy tak budete mít skutečně 3D kulturní zážitek. Navíc pokud přijdete o něco dřív, můžete si při prohlídce prostory fakulty prohlédnout!

2. Festival romské hudby (středa 18. 9., 18:00)
V Paláci Akropolis se můžete ve středu potkat s romskou kulturou v jejím hudebním provedení. Na podiu se v průběhu večera vystřídají tři hudební seskupení, včetně známého houslisty (a aktivisty) Vojty Lavičky. Ten zahraje se svojí kapelou složenou ze samých výborných muzikantů!

3. Hospodský kvíz (středa 18. 9., 19:00)
album/News_Model_News/427/hospodskykviz.jpgŠtamgasti z Baráčnické rychty, ale i ti, kdo se chtějí u piva něco dozvědět a zároveň si zasoutěžit, by měli zpozornět.Ve středu se totiž do Prahy popvré chystá Hospodský kvíz! Složte si osmičlenné týmy a soutěžte ve vědomostním klání o slevu nebo o konzumaci v restauraci úplně zdarma!

4. Albertov slackline festival  (čtvrtek 19. 9., 13:00)
Nebude to jen o chození po nataženém provázku, ale taky o promítání outdoorových filmů, žonglovacím workshopu, ukázky výcivku vodicích psů nebo o Molekulárním baru! Můžete si zasoutěžit, pobavit se a celé odpoledne zakončit v nedalekém legendárním nekuřáckém a nově zrekonstruovaném podniku Mrtvá ryba.

album/News_Model_News/427/slacklinefest.jpg


5. Trať galerií (čtvrtek, 19. 9., 16:00)
V rámci blížícího se sousedského festivalu Zažít město jinak proběhne od čtvrtka taky akce Trať galerií. V obloucích viaduktu mezi ulicemi Křižíkova a Sokolovská (tedy v ulici Prvního pluku) vytvoří devět galerií instalace přímo na míru zdejšímu prostředí a atmosféře. 

album/News_Model_News/427/tratgalerii.jpg
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!