Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Vinobraní, festival a enormní množství končících výstav!

gastro | 13. 9. 2013

Pražská vinobraní  stojí za to, takže si je zapište do diáře.

Víkend začněte ochutnávkou různých stádií burčáku na Burčákofestu  a pak to rozjeďte na Bláznivé vlasové show nebo v Radosti na párty Radia 1.

V sobotu se Smetanovo nábřeží  poprvé promění v bulvár bez aut, na Klamovce zase proběhne šermířské klání. Děti přes den zaujme Ladronkafest, v noci pak Muzejní noc. Jestli dáváte přednost elektronice nad poznáváním, vydejte se na Cinda Open Air.

Jestli chcete v neděli spíš relaxovat, prohlédněte si jednu z končících výstav. Nebo si zajděte do kina, s našimi tipy  určitě něco vyberete.

Vinobraní a další nejlepší akce víkendu v Praze 

Výstavy ani filmy vás neberou? Tady je další inspirace:
Reportáž: Každé (i malé) pádlo zvládne indoor veslování!
Fotoreport: Pozvánka na Mistrovství světa ve vodním slalomu
Pražská klasika, aneb jak vypadat cool, když se řeší orchestry
Deaktivujte bombu dřív než bouchne v nové pražské atrakci - Cryptexu!
Pražský módní podzim - přehled 6 akcí pro fashion freaky i laiky!  

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!