Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Nejlepší víkendové akce ve městě

sport | 3. 8. 2012

Tipy pro Váš skvělý víkend:

Tento víkend vám doporučujeme zajít si na Kampu a kouknout na nový koncept pojetí farmářských trhů. Zelené trhy garantují biopotraviny od těch nejlepších zemědělců. Večer běžte zapařit pro dobrou věc na akci Move to be Free!  Výtěžek z vaší párty půjde na projekt Běh za svobodu. Pořádnou nálož adrenalinu (i pro diváky) slibuje freestyle motocross FMX Jam  v Modřanech u řeky:

[FMX%281%29.png]

Máte taky poslední možnost navštívit výstavu Protektorát , pochutnat si na výhodných menu z čerstvých českých ryb  a navštívit Zónu  - oázu vytvořenou na Ovocném trhu z palet a živých stromů. 

Tak máte co dělat, abyste to všechno stihli. Nezapomeňte si vybrané akce uložit do vašich kalendářů.

Vaše CityBee

 

přehled článků

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...