Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Nejlepší víkendové akce ve městě

sport | 3. 8. 2012

Tipy pro Váš skvělý víkend:

Tento víkend vám doporučujeme zajít si na Kampu a kouknout na nový koncept pojetí farmářských trhů. Zelené trhy garantují biopotraviny od těch nejlepších zemědělců. Večer běžte zapařit pro dobrou věc na akci Move to be Free!  Výtěžek z vaší párty půjde na projekt Běh za svobodu. Pořádnou nálož adrenalinu (i pro diváky) slibuje freestyle motocross FMX Jam  v Modřanech u řeky:

[FMX%281%29.png]

Máte taky poslední možnost navštívit výstavu Protektorát , pochutnat si na výhodných menu z čerstvých českých ryb  a navštívit Zónu  - oázu vytvořenou na Ovocném trhu z palet a živých stromů. 

Tak máte co dělat, abyste to všechno stihli. Nezapomeňte si vybrané akce uložit do vašich kalendářů.

Vaše CityBee

 

přehled článků

Dáte si máslový, čokoládový, pistáciový nebo zbrusu nový citronový? A co takhle rovnou všechny! Janečkův věnečkový boutique má otevřeno každý všední den od 11 do 18 hodin.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!